ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Bądź paryżanką, gdziekolwiek jesteś (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Okładka książki/ebooka Bądź paryżanką, gdziekolwiek jesteś

  Okładka książki Bądź paryżanką, gdziekolwiek jesteś

  Okładka książki Bądź paryżanką, gdziekolwiek jesteś

  Okładka książki Bądź paryżanką, gdziekolwiek jesteś

  Wydawnictwo:
  Muza SA
  Ocena:
  4.0/6  Opinie: 2
  Stron:
  263
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Co to znaczy być Francuzką. Skąd się bierze ten niewymuszony naturalny powab, który od lat fascynuje kobiety z innych krajów. Zobaczmy co to znaczy być paryżanką w każdym miejscu i o każdej porze. 


  Cztery wspaniałe, utalentowane francuskie kobiety przedstawiają świeże spojrzenie na to co to znaczy być paryżanką: jak się ubierać, bawić, a przede wszystkim być sobą. 

  W krótkich wypowiedziach dostajemy próbkę bardzo ciekawych poglądów na temat stylu, piękna, kultury, postaw i mężczyzn. Autorki - Anne Berest, Audrey Diwan, Caroline de Maigret i Sophie Mas – niezamężne, głęboko związane ze swoimi dziećmi, są przyjaciółkami od lat. Ikony francuskiej bohemy, przedstawicielki świata mody, filmu, muzyki i literatury w niezwykle szczery i otwarty sposób obalają mity na temat tego co to znaczy być Francuzką. Odsłaniają tajemnice i wady, wyśmiewają się ze swoich skomplikowanych nieraz sprzecznych uczuć. Przyznają, że są snobkami, nieco egocentrycznymi, nieprzewidywalnymi, ale zawsze można na nich polegać. Trochę władcze i uparte, ale również delikatne i romantyczne. 

  Przenieś się na pierwszą randkę, na imprezę, do ulubionych miejsc w Paryżu, a także na wieś. Zobacz jak przygotowuje się wykwintną kolacje używając prostych tricków, dzięki którym zaskoczysz gości. Dowiedz się jak być tajemniczą i zmysłową i jak w naturalny sposób sprawić, że Twój chłopak będzie zazdrosny. Cztery paryskie kobiety opowiedzą jak dzielą czas między dzieci, śluby i chodzenie na siłownię. Podzielą się adresami ciekawych miejsc w Paryżu, podpowiedzą gdzie wybrać na after party, na urodziny, a także na poszukiwanie skarbów w stylu vintage i dużo, dużo więcej…

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint