Bądź liderem! (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  John C. Maxwell
  Okładka książki/ebooka Bądź liderem!

  Okładka książki Bądź liderem!

  Okładka książki Bądź liderem!

  Wydawnictwo:
  MT Biznes
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  248
  Czas nagrania:
  6 godz. 59 min.
  Czyta:
  Robert Michalak
   
  Audiobook w mp3
  Uzupełnij swoją biblioteczkę biznesową o podstawową i klasyczną książkę Johna C. Maxwella Bądź liderem! - bestseller sprzedany już w ponad milionie egzemplarzy.
  Ponadczasowe zasady zastosowane w życiu twoim i twojej organizacji przyczynią się do pozytywnych zmian w zakresie osobistej rzetelności i samodyscypliny. W swoim wyjątkowym stylu doktor Maxwell odkrywa:
  Prawdziwą definicję przywództwa
  „Przywództwo to wywieranie wpływu. To właśnie to. Nic dodać, nic ująć… Ktoś, kto tylko myśli, że przewodzi, a nie znajduje nikogo, kto by za nim podążał jest jedynie spacerowiczem.”
  Cechy przywództwa
  „Przywództwo nie jest ekskluzywnym klubem dla tych, którzy „się z tym urodzili”. Cechy będące surowcem dla przywództwa można nabyć. Połącz je z pragnieniem i nic nie powstrzyma cię przed staniem się przywódcą.”
  Różnica między zarządzaniem i przywództwem
  „Zapewnienie, że praca zostanie wykonana przez innych to dokonanie menedżera. Inspirowanie innych do lepszej pracy to dokonanie przywódcy.”
  Nieważne, na którym szczeblu przywództwa się znajdujesz. Książka Bądź liderem! zainspiruje cię, jak zainspirować innych swoim zaangażowanym, wizjonerskim przywództwem.
  John C. Maxwell jest uznanym w świecie ekspertem w dziedzinie przywództwa, wykładowcą i autorem, który sprzedał już ponad dwanaście milionów swoich książek. Jego organizacje przeszkoliły już ponad milion przywódców na całym świecie. Doktor Maxwell jest założycielem firm Injoy Stewardship Services oraz EQUIP.
  Selling ebookpoint.pl

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności