Nadszedł w końcu ten moment - Wasze zgłoszenia zwaliły nas z nóg, pora wyłonić Zwycięzców tegorocznego Wielkanocnego Konkursu ? Trzeba przyznać, że dNadszedł w końcu ten moment - Wasze zgłoszenia zwaliły nas z nóg, pora wyłonić Zwycięzców tegorocznego Wielkanocnego Konkursu 😍

Trzeba przyznać, że daliście nam tym razem nie lada zagwozdkę ;) Piosenki, opowiadania, wiersze, rysunki a także formy przekazu, których się totalnie nie spodziewaliśmy. 

Oto Szczęśliwcy, w których ręce wędrują ekstra nagrody od Pocketbooka! ;) 

 

🏆 1 miejsce :: Pocketbook Touch HD 3 + bon o wartości 100 zł do księgarni ebookpoint.pl

Otrzymuje Ron ConKreet - Zającopolis potrzebuje takich bohaterów. I życzymy powodzenia w zostaniu pisanką i przejęciu władzy nad światem. ✌️

Tak drogi, że aż bezcenny, Zajączku!

Piszę do Ciebie ten list, abyś wiedział, że jestem, że kocham, że tęsknię.

Twoje fotografie na grafikach konkursowych Ebookpoint mnie zaniepokoiły. Na początku pomyślałem, że zezgonowałeś po zajęczej inbie, którą tradycyjnie organizujesz przed każdą Wielkanocą. Mój analityczny umysł i czujność antylopy nie pozwoliły jednak przyjąć takiej wersji wydarzeń. Przecież w tej sytuacji podczas każdej świątecznej sesji zdjęciowej wołasz zaprzyjaźnionego doktora Kicowskiego, żeby podłączył Cię pod kroplówkę i uzupełnił elektrolity celem wyeliminowania wizualnych oznak dnia poprzedniego. Przypomniałem sobie, jak rok temu przewidywałeś spisek Iluminatów, którzy przejmą władzę w Twoim dystrykcie Zającopolis i pod pretekstem koronawirusa zniewolą Wasz naród, wprowadzając globalny lockdown. Natychmiast dodałem dwa do dwóch. Domyśliłem się, że Twoje przypuszczenia się sprawdziły.

Na zdjęciach wyglądasz na zastraszonego, zrezygnowanego i wychudzonego. Nawet kwiaty obok Ciebie są oklapnięte, jakby były pozbawione wody i słońca. Widzę, że coś jest nie tak. Twoje aktualne poddańcze oblicze nie pasuje do wizerunku króla wielkanocnych zwierząt.

Dobrze wiedziałeś, że jestem pazerny na nagrody, dlatego zwróciłeś się swoimi kanałami informacyjnymi z czasów pracy w służbach specjalnych Jej Zajęczej Mości do zarządu PocketBook, by razem z Ebookpoint zorganizowali konkurs.
Wiesz też, że lubię pisać, dlatego od dziecka chciałem zostać pisanką. Nie taką przaśną, zdobioną kolorowymi wzorkami przez panie z koła gospodyń wiejskich, ale nowoczesną - z foliowym kubraczkiem przylegającym do ciała pod wpływem temperatury - którą stworzę tylko przy pomocy swojej wyobraźni.
Znasz również moje ciągotki do przejęcia władzy nad światem. Mówiłeś mi, że wyglądam na jednego z tych, co to nie piją i dzień dobry na klatce powiedzą, a takim łatwiej zaufać. Zaproponowałeś, abym zaprzyjaźnił się z językiem Python, który da upust mojej kreatywności i chęci zrealizowania czegoś autorskiego. Zachęcałeś mnie do stworzenia aplikacji społecznościowej, abym wiedział kto, gdzie, jak i z kim, co w przyszłości pozwoli mi osiągnąć ten socjopatyczny cel.

Nie przez przypadek na Wielkanocnym Kiermaszu Książkowym znalazły się książki “Po bandzie, czyli jak napisać potencjalny bestseller” i “Python. Instrukcje dla programisty”. Zrozumiałem Twój przekaz. Muszę przyznać, że nieźle to sobie wykombinowałeś, ale chyba pominąłeś coś ważnego.

Mam tylko jeden czytnik, a objętość obu publikacji przekracza 1200 stron. Nie można czytać dwóch książek jednocześnie na jednym urządzeniu. Przyswajanie każdej z osobna potrwa wieki. Mając do pomocy PocketBook’a, mógłbym chłonąć wiedzę pisarską i programistyczną szybciej oraz wydajniej.

Domyślam się, że chcesz, abym w Pythonie napisał skrypt, który zhakuje zablokowane kotlinki i pomoże Wam oswobodzić się spod jarzma autorytarnej tyranii lokalnych Iluminatów. Po wszystkim na zwojach pergaminu napiszemy literackie wspomnienia tych przykrych okupacyjnych wydarzeń w połączeniu z odezwą do zajęczego społeczeństwa, które raz na zawsze pozbawią szans na ponowną władzę Twoich politycznych przeciwników. By ukoronować naszą walkę, stworzymy biografię. Za jej pośrednictwem wykreujemy nowego kandydata na prezydenta z Twojego ramienia, który wprowadzi nowy, jedynie słuszny, porządek.

Wierzę więc, że dzięki przyjaciołom z PocketBook i Ebookpoint ustawiłeś konkurs pod moje zwycięstwo. Tylko w taki sposób będę mógł pomóc Tobie i całemu narodowi Zającopolis.

Numer zamówienia: G03312197007.

 

🏆 2. miejsce :: Pocketbook Touch Lux 5 + bon o wartości 100 zł do księgarni ebookpoint.pl

otrzymuje Luka Novacchi  za wpadającą w ucho chęć wynagrodzenia tego nieposłuszeństwa z dzieciństwa ;) 

Ledwo zdążyłem, ale się udało :) Tak mnie ten konkurs zainspirował, że napisałem i nagrałem piosenkę. Tekst i muzyka mojego autorstwa. Mam nadzieję, że się wam spodoba.


 

 

🏆 3. miejsce :: Pocketbook Basic Lux 2 + bon o wartości 100 zł do księgarni ebookpoint.pl

otrzymuje paulka456  - no bo nie możemy odmówić takich warunków do adopcji Pana Czytnika :)

Wiele o Tobie słyszałam, kilkukrotnie miałam Cię nawet w dłoni. Niestety nie dane mi było zatrzymać Cię na dłużej, choć od bardzo bardzo dawna tego pragnę. Oczywiście nie będziesz moją własnością ani niewolnikiem. Chcę mieć w Tobie przyjaciela, który będzie zawsze blisko mnie. Zawsze znajdzie dla mnie słowa otuchy, pokrzepienia. Sprawi radość, przyniesie uśmiech albo po prostu, niczym z rękawa, sypnie ciekawostkami. Wiem, że to potrafisz - nie oceniasz, nie karcisz. Jedynie, albo aż, wspierasz i dajesz mi to, co najcenniejsze. Tak bardzo mi teraz tego potrzeba.
Ja ze swej strony gwarantuję troskę i opiekę. Przy mnie zaznasz wielu przygód i podróży. Choć będzie i czas na odpoczynek na kanapie w towarzystwie miękkiego kocyka. Wygodne etui, odpowiednie czyściki do ekranu, błyskawiczny dostęp do źródła energii jeśli tylko zajdzie taka potrzeba - to wszystko masz u mnie zagwarantowane.
W tajemnicy dodam, że już czeka na Ciebie odpowiednie miejsce ☺
G04052116606

[ngg src="galleries" ids="4" display="basic_thumbnail" thumbnail_crop="0"]

 

Gratulacje!

 

Chcielibyśmy wyróżnić jeszcze trzy osoby bonami na zakupy:

1. Mka Jones - za przeuroczą pacynkową historię o Kurczaczku. Choć tym razem nie czytnik, to mamy nadzieję, że bon na zakupy będzie wzbogaci Kurczaczka o jakieś wciągające lektury ;)  

Droga redakcjo Ebookpoint :)
Dlaczego Zajączek to akurat nam powinien podarować nowy, wspaniały czytnik Pocketbook? Odpowiedź znajduje się w poniższym filmie :)
Owy Kurczaczek to mój syn, który pokochał książki i choć nieraz trafia na wyrazy, których znaczenia nie zna bądź które ciężko mu przeczytać to widzę, że jego przygoda z książkami będzie trwała już zawsze :) Do szczęścia brakuje mu już tylko czytnika..
Zajączek chyba dał się przekonać.. Jak myślicie? :)

Pozdrawiamy serdecznie! <3 P.S. Pacynki robiliśmy dzisiaj, specjalnie na potrzeby filmu, tak więc proszę wybaczyć czarnego zająca - niestety w domu ostał nam się jedynie filc w tym kolorze :)

nr zamówienia: GA04012197521 oraz G04022110740

Film:

 

2. Joanna Demko - za piękną animację uzupełnioną przyjemnym wierszykiem ;) 

Oto Zajączek Wielkanocny wyłonił się z pisanki ebook'owej.
I choć było mu tam wygodnie, szuka kryjówki nowej.
Znalazł u mnie, w dziecięcym pokoju, schronienie,
A teraz kokosząc się w kocu, Zajączek ma miłe życzenie:
Chce (Choć nie jest już wcale taki mały)
Żebym mu przeczytała bajek stosik cały!
Mam już wprawę pokaźną w historii dla dzieci czytaniu
Modulując głos i tempo, niemal w każdym zdaniu.
Jednak książek dla dzieci arsenał mam ograniczony.
Zajączek wydał się tym faktem być niepocieszony :(
Po czym sięgnął łapką do swojego Pocket-koszyka
Dobywając nowego od Ebookpoint czytnika!
Nie ma już wymówek, trzeba nowych tytułów poszukać,
A kiedy czytaniem się zmęczę, puszczę mu audiobook’a :).
Taka to przygoda nas z Zajączkiem spotkała
I od tej pory dzieciom i jemu, już z PocketBook’a czytałam.

Numer zamówienia: G03302192676

[ngg src="galleries" ids="5" display="basic_thumbnail" thumbnail_crop="0"]

 

Joanna i Mka otrzymują od nas po bonie na zakupy w Ebookpoint o wartości 50zł.

Gratulujemy! :) 

Zwycięzców oraz bardzo prosimy o kontakt mailowy na adres ebookpoint@ebookpoint.pl lub w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku,  abyśmy mogli wysłać nagrody.

Z całego serducha dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczestnikom! Doceniamy Wasze starania i mamy nadzieję, że widzimy się w kolejnych konkursach. Miejcie oczy otwarte ;) 

Ściskamy Was wszystkich, kochani Czytelnicy, i ślemy dużo słońca - bo za oknem jest go zdecydowanie za mało... Trzymajcie się i do usłyszenia!