Tegoroczne Walentynki będą świętem na maksa zakochanych...w czytaniu!  Czy Ty też wybierzesz się z nami na randkę z dobrą lekturą? Jeśli tak, trzTegoroczne Walentynki będą świętem na maksa zakochanych...w czytaniu!  Czy Ty też wybierzesz się z nami na randkę z dobrą lekturą? Jeśli tak, trzeba się do niej odpowiednio przygotować. My wiemy jak, w końcu wszyscy jesteśmy #ZakochaniWCzytaniu! ❤️?

  Rozpoczynamy naszą mega walentynkową zaczytaną akcję! Aż do 15 lutego kilkanaście tysięcy ebooków i audiobooków oraz kilka tysięcy książek drukowanych obniża swoje ceny... ah, nic, tylko się zakochać!  Każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie. Bez względu na to, czy szukasz czegoś lekkiego do poczytania przy wieczornym relaksie, czy może chcesz sięgnąć po intrygujące reportaże - a może potrzebne Ci pełne wiedzy poradniki lub literatura popularnonaukowa?  Do akcji dołączyli Wydawcy tacy jak Rebis, Wydawnictwo Literackie, Marginesy, Albatros, NovaeRes, Filia, Czwarta Strona, Wydawnictwo Poznańskie, Copernicus Center Press oraz wielu innych. Wybór jest ogromny i należy do Ciebie! :)  

 

Weź udział w konkursie! Do wygrania 3x InkBook Calypso Plus wraz z etui oraz bony na czytelnicze  zakupy!

Wiadomo, nie samą promocją człowiek żyje - trzeba też mieć na czym czytać! :)  dlatego mamy dla Ciebie kolejną okazję, by zgarnąć ekstra nagrody :) Akcję #ZakochaniWCzytaniu wspiera InkBook Polska! Dzięki uprzejmości Inkbooka, w Wasze ręce powędrować może jeden z trzech czytników Calypso Plus - to najnowsza odsłona lubianego modelu Calypso. A my zdecydowaliśmy się dla każdego ze zwycięzców dorzucić jeszcze po bonie na zakupy w Ebookpoint.pl - każdy o wartości 100zł :)  Wszystko, aby jeszcze raz rozkochać się w czytaniu na dłużej....

 ❤️❤️❤️

No dobrze. To jak wygrać?

  1. Dokonaj dowolnego zamówienia w księgarni ebookpoint w dniach 02.02- 15.02.2021
  2. Polub ebookpoint ORAZ  InkbookPolska na Facebooku lub Instagramie.
  3. Pokaż nam, swoją miłość do czytania - zrób kreatywne zdjęcie, które pokazuje, jak bardzo jesteś #ZakochanywCzytaniu! :)
  4. Zdjęcie udostępnij na swoim profilu w Social Media (facebook, instagram) i oznacz profil @Ebookpoint, @InkBook oraz dodaj hasztag #ZakochaniWczytaniu.
  5. Pamiętaj, że zdjęcie musi być publiczne!
Uwaga: Zgłoszenia bez numeru zamówienia oraz bez hasztaga nie biorą udziału w konkursie.

Można zamieścić dowolną liczbę odpowiedzi, jednak każda kolejna odpowiedź wymaga innego numeru zamówienia ;) Jeśli dodasz kilka zgłoszeń, ale z jednym tylko numerem zamówienia - weźmiemy pod uwagę jedynie tą pierwszą.  Wszystko jasne? No to jeszcze podsumujmy, co jest do wygrania! :) ✔️ 1 miejsce :: inkBOOK Calypso Plus + etui + bon o wartości 100 zł do księgarni ebookpoint.pl ✔️ 2. miejsce :: inkBOOK Calypso Plus + etui + bon o wartości 100 zł do księgarni ebookpoint.pl ✔️ 3. miejsce :: inkBOOK Calypso Plus + etui + bon o wartości 100 zł do księgarni ebookpoint.pl   Zdecydowanie jest o co walczyć ;) Powodzenia! Pełny regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ >>  

Czekamy na Twoje zgłoszenie. Szalej w promocji, walcz o nagrody, zakochaj się z nami w czytaniu!  ❤️