Uff, z małym poślizgiem, ale wracamy do Was z wynikami konkursu #Zaczytani2021! Kajamy się za ten poślizg bardzo, ale jak słusznie zauważyliście, on cUff, z małym poślizgiem, ale wracamy do Was z wynikami konkursu #Zaczytani2021! Kajamy się za ten poślizg bardzo, ale jak słusznie zauważyliście, on chyba z powodu pogody. Wcale nie zaprzeczamy, tyle śniegu to u nas dawno nie spadło! :)

  Jednak gdy człowiek pamięta czasy, gdy śniegu od grudnia było po kolana i trzymał aż do wiosny, to nawet takie pojedyncze zimowe dni go jakoś cieszą. A komu wraz ze spadającym śniegiem wpadną w ręce czytniki od Pocketbook? ;) Za chwilę się dowiemy. Otrzymaliśmy od Was 140 zgłoszeń, za które bardzo dziękujemy!  Musimy przyznać, że podsunęliście nam tytuły, po które dzięki Wam chcielibyśmy sięgnąć w nadchodzącym roku. Było ich sporo, ale odflitrowaliśmy z nich te trzy, do których zachęciliście nas najbardziej.   Nie przedłużając więc, prezentujemy laureatów tegorocznych Zaczytanych! :)  

? 1 miejsce – Pocketbook Touch HD 3 + bon o wartości 100 zł do księgarni ebookpoint.pl

Otrzymuje Adam za recenzję, która od razu przykuła naszą uwagę ;) Sięgamy razem z Tobą po "Polskich Himalaistów", robimy podejście do bazy, rozbijamy obóz w salonie i czytamy! Gratulujemy! 

? 2 miejsce –Pocketbook Touch Lux 5 + bon o wartości 100 zł do księgarni ebookpoint.pl

Otrzymuje Marta za przepis na Eliksir Odmóżdżający, odtrutkę na wszelkie zło minionego 2020 roku ;) "Kroniki Jakuba Wędrowycza" znamy i lubimy, aczkolwiek rzeczywiście trzeba po nie sięgnąć ponownie... :) Gratulujemy!

? 3 miejsce –  Pocketbook Basic Lux 2 + bon o wartości 100 zł do księgarni ebookpoint.pl

Otrzymuje Katarzyna Gnacikowska za poetyczne przekonanie nas do losów Harper i Rhena - chyba pora poznać tą  odświeżoną "Piękną i Bestię" ;) Gratulujemy!   

Podobnie jak ostatnio, chcielibyśmy także wyróżnić jeszcze dwie osoby. Wyróżnienia w postaci bonu 50zł na zakupy w księgarni Ebookpoint.pl wędrują do:

  1. M Sz - za pomysł na ciekawe nawiązanie i wplecenie drobnej zaszyfrowanej zagadki do swojej recenzji "Akwarium" ;)
  2. Przemka - za recenzję, która sprawiła, że sami chcemy polecieć do gwiazd i dryfować wśród konstelacji.  

Gratulacje! :) Zwycięzców oraz osoby wyróżnione prosimy o kontakt mailowy na adres ebookpoint@ebookpoint.pl lub w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku,  abyśmy mogli wysłać nagrody.   Wszystkim Wam, którzy zaangażowaliście się w konkurs, z całego serducha dziękujemy.  Doceniamy Wasze starania i mamy nadzieję, że usłyszymy się w kolejnych konkursach.   Ślemy pozdrowienia i życzymy ekstra zabawy na tym świeżo spadłym śniegu! Korzystajcie i bawcie się nim jak dzieci, w końcu trochę radości i beztroski nikomu nie zaszkodzi :)