Koniec roku i początek następnego zazwyczaj oznaczają dobrą zabawę - nie inaczej jest u nas! W końcu każdy Nowy Rok przynosi kolejną edycję akcji ZACZYTANI. A to, jak wiadomo, szansa na celebrowanie w iście czytelniczym stylu. Tradycyjnie już, nasze świętowanie rozpoczynamy odliczaniem i ebookowymi upominkami. No i konkursem, wiadomo ;)  Nim się obejrzeliśmy, zleciał nam kolejny zaczytany rok. Jeszcze przed momentem szukaliśmy idealnych książek na prezent pod choinkę, a teraz już zastanawiamy się, co ukaże się w 2023 roku na księgarnianych półkach. Ile książek lub ebooków udało Ci się pochłonąć w 2022? Jakie masz plany na kolejne dwanaście zaksiążkowanych miesięcy? :) Koniecznie podziel się z nami opinią, jaka książka lub ebook okazały się tymi najbardziej interesującymi, zaskakującymi, wciągającymi. Nie możemy się doczekać, aż poznamy Twoje czytelnicze spostrzeżenia i plany. Zgarnij darmowego ebooka

Dobrą okazją do uzupełnienia biblioteczki na najbliższe tygodnie będzie legendarna akcja #Zaczytani2023! 📚 Właśnie rozpoczęliśmy odliczanie do niej - dołączysz? W ramach odliczania oraz przez cały czas trwania tej akcji, możesz zgarnąć ebooki za darmo. Przygotowaliśmy cztery tytuły, z których wybrany możesz nieodpłatnie pobrać do swojej biioteczki. 

 

Jak pobrać ebooka za darmo? To bardzo proste! Przejdź na TĘ STRONĘ  , w odpowiednie pole wpisz swój adres mailowy oraz zaznacz zgody. Nastepnie zatwierdź - pojawi się wówczas plansza z ebookami do wyboru - wybierz tego, który interesuje Cię najbardziej i dodaj go do swojej biblioteczki. 
Po chwili możesz cieszyć się czytaniem! 

Pamiętaj o wielkiej akcji #Zaczytani2023! W dniach od 2 do 4 stycznia 2023 korzystaj z ekstra rabatów na ebooki, audiobooki, książki drukowane oraz kursy video. 


Oczywiście wraz z odliczaniem do głównej promocji, startujemy z konkursem. Jest o co walczyć!
 

Weź udział w konkursie i zgarnij czytnik oraz bon na zakupy!

 

Przenieś się razem z nami w czasie do szalonych lat 20. XX wieku! Niech rozkręca się impreza - pióra, cekiny, sznury pereł, eleganccy dżentelmeni i jazzowe kluby, spowite papierosowym dymem unoszącym się z cygaretek - a do tego zwariowany swing. Lata 20. to także okres świetnej literatury -  ten czas to na przykład debiut Agathy Christie, Ulisses czy Wielki Gatsby. A to zaledwie początek listy tytułów, które dziś są już uważane za klasyki! 

Dziś mówi się, że z książką każdemu do twarzy. Czy książka zatem świetnie dopełniłaby look lat 20.? My uważamy, że tak! Dlatego #ZaczytajmySięWszyscy - pora sięgnąć po książkę w iście retro stylu - weź udział w konkursie i wygraj! 🎉

 

🥳📢 Zaprojektuj retro plakat zachęcający do czytania książek! 📢🥳

Technika wykonania plakatu pozostaje dowolna – może być stworzony ręcznie lub zaprojektowany cyfrowo. Pozostawiamy Ci pole do popisu!
Pamiętaj, by na plakacie zawrzeć gdzieś hasztag „#Zaczytani2023” - to ważne! Pamiętaj, że hasztag musi być elementem plakatu - nie może być zawarty jedynie w komentarzu. 

 

Swoje zgłoszenie zamieść w komentarzu tego wpisu do dnia 15.01.2023. 3 najbardziej kreatywne i najbardziej zachęcające prace nagrodzimy czytnikami i bonami na zakupy:

🏆 1 miejsce :: Pocketbook Era + bon o wartości 300 zł do księgarni Ebookpoint.pl

🏆 1 miejsce :: Pocketbook Era + bon o wartości 200 zł do księgarni Ebookpoint.pl

🏆 1 miejsce :: Pocketbook Era + bon o wartości 100 zł do księgarni Ebookpoint.pl


Pełny regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ >>

 

Nie możemy się doczekać Twojego projektu, z pewnością dasz czadu! :) Życzymy powodzenia! W tym roku wszyscy znów będziemy #Zaczytani :)