Mamy to! Dziękujemy Wam wszystkim za udział w konkursie #Zaczytani2019 - kolejny raz udowodniliście, jak wielu z nas jest prawdziwie zakochanych w czyMamy to! Dziękujemy Wam wszystkim za udział w konkursie #Zaczytani2019 - kolejny raz udowodniliście, jak wielu z nas jest prawdziwie zakochanych w czytaniu. Pora na przedstawienie zwycięzców!  

Doceniamy zaangażowanie i pasję każdego z Was. Kolejny rok z rzędu widzimy, ile znaczą dla Was książki - czy to papierowe, czy elektroniczne. Tym razem Waszym zadaniem było stworzenie krótkiego hasła promującego akcję #Zaczytani2019.  Przede wszystkim chcieliśmy pogratulować każdemu Uczestnikowi i podziękować za poświęcony czas. Kiedy zobaczyliśmy odzew z Waszej strony, opadły nam szczęki. Jesteście niesamowici! Później zasiedliśmy i długo wybieraliśmy - no bo jak tu ograniczyć się jedynie do trzech, gdy zgłoszeń niemal tysiąc? Ale dokonaliśmy tego,  końcu się udało! Do kogo więc tym razem wędrują czytniki Pocketbook Touch Lux 4? Zwycięzców bardzo prosimy o kontakt poprzez prywatną wiadomość na Facebooku, abyśmy mogli szybko i sprawnie dostarczyć nagrody :)  Resztę zgłoszeń można z kolei przejrzeć pod naszym konkursowym postem na Facebooku. :) 

Oto zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu #Zaczytani2018

  Miejsce 1. Anna Laskowska Miejsce 2. Kinga Kopeć   Miejsce 3. Marek Stankiewicz   Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy raz jeszcze! Zachęcamy wszystkich gorąco do udziału w naszych przyszłych konkursach - każdy z nich to szansa na wygraną ;)    Redakcja Ebookpoint.pl