Cześć! Zbliżający się półmetek wakacji oznacza, że pora ogłosić wyniki naszego letniego konkursu. Dziękujemy Wam za niemal setkę zgłoszeń i wspaniałych wizji na to, jak mógłby wyglądać wymarzony, zaczytany wypoczynek. Mamy nadzieję, że każda z nich zostanie spełniona - a przynajmniej na tyle, na ile to możliwe :) Z największą przyjemnością ogłaszamy, kto tym razem zgarnie zaczytane upominki 🙂

🏆 1 miejsce  
Pocketbook InkPad Color 2 + bon o wartości 500 zł do wykorzystania w portalu Slowhop.com + bon o wartości 100 zł do księgarni Ebookpoint.pl

Otrzymuje Poison IvyMamy nadzieję, że wakacyjne marzenia uda się zrealizować - i przemienić szarą rzeczywistość w bajkowy odpoczynek z ebookiem :) Voucher na cudowny wyjazd może w tym pomoże? :) 

🏆 2. miejsce 
Pocketbook InkPad 4 + bon o wartości 100 zł do księgarni Ebookpoint.pl 

Otrzymuje Barłomiej Zarzycki - czytnik do torby i w drogę, na szerokie wody :)  Przetrwa wiatry, będzie towarzyszył pod rozgwieżdżonym niebiem - tylko uważać, by nie wpadł w głębiny :) 


🏆 3. miejsce :
Pocketbook Touch HD 3 + bon o wartości 100 zł do księgarni Ebookpoint.pl
Otrzymuje Joanna K. - świat stoi otworem, więc oby udało się ruszyć w tak pełną czytelniczych przygód podróż! :) 


Gratulujemy Wam bardzo serdecznie! 👏 Zgłoście się do nas na adres ebookpoint@ebookpoint.pl lub w wiadomości prywatnej  na FB po nagrody. 
 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach - a te już z pewnością niedługo :)