Cóż to był za konkurs! Nie macie pojęcia, jak ucieszyło nas tak ogromne zainteresowanie i zaangażowanie! Przez dwa tygodnie zaskakiwaliście nas corazCóż to był za konkurs! Nie macie pojęcia, jak ucieszyło nas tak ogromne zainteresowanie i zaangażowanie! Przez dwa tygodnie zaskakiwaliście nas coraz ciekawszymi powodami, dla których #CzytaciewDomu. Teraz kolej na nasz ruch i wyłonienie zwycięzców!

  Tak jak wspominaliśmy ostatnio, jesteśmy pewni, że każdy z Was ma swoje uniwersalne powody, dla których uwielbia czytać w domu. Nie zawiedliśmy się! W końcu własne cztery ściany to wygoda, intymność, bezpieczne królestwo - tym bardziej, gdy za oknem coraz chłodniej i coraz ciemniej.  Niesamowicie trudno było wybrać spośród dokładnie 305 zgłoszeń. Z ogromną przyjemnością czytaliśmy Wasze komentarze, dziękujemy!  Chcielibyśmy rozszerzyć podium na kilkanaście miejsc, ale niestety mamy tylko 3 główne nagrody... ? Nie przeciągajmy więc! Po przeanalizowaniu Waszych zgłoszeń, zastanowieniu się oraz wspólnych rozważaniach, z radością ogłaszamy Zwycięzców - oni wyróżnili się najbardziej!  

? 1 miejsce - czytnik InkBook Calypso Black (czarny) + bon 100zł na zakupy w Ebookpoint 

Otrzymuje Andrzej Adamus za stworzenie i zaśpiewanie ekstra zaczytanej piosenki! Cała Ekipa uważa, że to w pełni zasłużone pierwsze miejsce - cieszymy się też, że czytanie i muzyka tak bardzo idą w parze i napędzają się wzajemnie! Gratulujemy!

? 2 miejsce - czytnik Inkbook Calypso Blue (niebieski) + bon 100zł na zakupy w Ebookpoint

Otrzymuje Poison Ivy  za krótką historię książkami napisaną i wokół książek się obracającą! :) Niesamowite, jak książki potrafią namalować naszą codzienność. Gratulacje!

? 3 miejsce - czytnik Inkbook Calypso Red (czerwony) + bon 100zł na zakupy w Ebookpoint

Otrzymuje Sławińska ID za receptę na szczęście, tak prostą, tak potrzebną i tak niezawodną w tym roku... Książki może ciało nie zawsze uleczą, ale duszę już z całą pewnością tak! Gratulujemy i zalecamy dalsze dawkowanie! :)   

Ponadto, po długiej dyskusji, chcielibyśmy wyróżnić jeszcze dwie osoby:

  1. Agnieszkę Kuciaza rozprawę sądową przyszłości. Oby jednak nigdy nie przyszło nam żyć w rzeczywistości, w której będą nas karać za czytanie w ukochanych czterech kątach!
  2. Julię Wróbel - za przewrotność! :) lubimy nieoczywiste podejście do tematu. Jednak czasem to co najgorsze, jednak jest też najlepsze na świecie, prawda? 

Agnieszka i Julia w ramach wyróżnienia otrzymują od nas bony 50zł na zakupy w księgarni Ebookpoint.pl . Gratulujemy!

  Zwycięzców oraz osoby wyróżnione prosimy o kontakt mailowy na adres ebookpoint@ebookpoint.pl lub w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku,  abyśmy mogli wysłać nagrody :) Wszystkim wygranym oraz całej reszcie uczestników serdecznie dziękujemy za zaangażowanie - mamy nadzieję, że słyszymy się w kolejnym konkursie! :)  

Dla każdego zostawiamy też nagrodę pocieszenia:

Z kodem CZYTAMWDOMU do wtorku (8.12.2020) macie 10zł rabatu na zakupy w Ebookpoint.pl, przy zakupach za minimum 30zł ;) Rabat działa na całą ofertę i łączy się z innymi promocjami.     

A z okazji dzisiejszych Mikołajek życzymy Wam wszystkim dużo zdrówka, mnóstwa wciągających lektur i czytania tak, jak Wam najwygodniej! ? Trzymajcie się ciepło!