Ależ mieliśmy dużo czytania! :)  Nawet nie wiecie, jak bardzo cieszymy się z tak szerokiego odzewu - to ekstra, że poza pochłanianiem książek, luAleż mieliśmy dużo czytania! :)  Nawet nie wiecie, jak bardzo cieszymy się z tak szerokiego odzewu - to ekstra, że poza pochłanianiem książek, lubicie je także tworzyć!  Dziękujemy Wam za dołożenie tylu cegiełek do pisarskiego świata. Teraz pora na nasz ruch.

Na wstępie - małe przeprosiny za opóźnienie. Niestety do naszej ekipy przyplątały się jesienno-chorobowe "przeszkadzacze" - trochę nas przez to brakło :( Uroki późnej jesieni - chętnie byśmy jakoś tak zrobili, żeby w roku było bardziej lato, a mniej listopadowe deszcze, wiatry i zimna. Tak czy owak, przepraszamy i już nadrabiamy opóźnienie!    

 

🏆 1 miejsce: Pocketbook Touch HD 3 + bon o wartości 300 zł do księgarni ebookpoint.pl + bawełniana torba

Otrzymuje Zdzislav za opowiadanie "Holo mit uns" - wizja lektora z opcją komentarzy zdecydowanie skradła nasze serca, Ulryk-lektor mistrz! :) Gratulujemy! 

🏆 2. miejsce: Pocketbook Touch Lux 5 + bon o wartości 200 zł do księgarni ebookpoint.pl + bawełniana torba

Otrzymuje Anna Sosna  za najciekawiej opisaną wizję technologii przenoszącej czytelnika w świat książki :) Wchodzisz do domu, a tu morderstwo, brr...a jednak nie. Jednak to tylko czytająca partnerka! :)  Gratulacje!

🏆 3. miejsce: Pocketbook Touch Lux 5 + bon o wartości 100 zł do księgarni ebookpoint.pl + bawełniana torba

Otrzymuje Malwina Kozłowska! Chipy, wirtualna rzeczywistość i narkotyki, które buzują we krwi wzmacniając czytelnicze odczucia...to naprawdę brzmi jak nieco przerażająca wizja naszej przyszłości.  Gratulujemy :) 

 

Poza trzema głównymi zwycięzcami, wyróżniliśmy także 7 opowiadań, które znajdą się w jubileuszowym ebooku opublikowanym na łamach naszej księgarni. Oto one - kolejność przypadkowa :)

1. Kamil Kulesza i "To nie sen"

2. Heian i "Konstrukcja"

3. Nawia i "Prawdziwe Życie"

4. Anna Wesołowska i format ".DREAM" 

5. Konrad Linde i "Stigmalibre"

6. Ricardo Shilly-Shally i czytelniczy artefakt na statku w kierunku Proxima Centauri

7. Katarzyna Gnacikowska i rebelia fanów książek papierowych przeciwko technologii przyszłości  

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim Wam! Zwycięzców oraz bardzo prosimy o kontakt mailowy na adres ebookpoint@ebookpoint.pl lub w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku,  abyśmy mogli wysłać nagrody. Dajcie nam również chwilę na przygotowanie ebooka - o jego dostępności poinformujemy Was na FB.  Z całego serducha dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczestnikom! Doceniamy Wasze starania i mamy nadzieję, że widzimy się w kolejnych konkursach. Śledźcie nas na bieżąco!   Wysyłamy Wam duużo zdrówka i słońca! Teraz pozostaje nam jedynie zastanowić się, który z Waszych czytelniczych scenariuszy spełni się za 10 lat...;)