Nowiutki Kindle prosto z Amazona czeka na wybrańca. Wręczymy go najbardziej aktywnemu głosicielowi hasła ?Wolni od DRM?. Zasady konkursu są bardzo pNowiutki Kindle prosto z Amazona czeka na wybrańca.

Wręczymy go najbardziej aktywnemu głosicielowi hasła „Wolni od DRM”.

box_kindle_ebookpointZasady konkursu są bardzo proste:

  1. Podziel się linkiem do tego wpisu w dowolnym serwisie społecznościowym (Facebook, Twitter, Blip, Google +, własny blog, własna strona www, itp.) oraz co bardzo ważne, zamieść tam krótką argumentację dlaczego zabezpieczenie DRM uważasz za kiepskie rozwiązanie.
  2. Umieść w komentarzu pod niniejszym wpisem link do serwisu społecznościowego, gdzie opublikowałeś swój protest przeciwko stosowaniu DRM. Pamiętaj, aby w polu e-mail podać prawidłowy adres.

Deadline

: w niedzielę 20.11.2011 o północy zamykamy komentarze. W najbliższy poniedziałek 21.11.2011 wybierzemy zwycięzcę. Subiektywnie wyłonimy laureata, który najlepiej przeciwstawił się DRM. Nic prostszego! Ekskluzywny Kindle od ebookpoint.pl znajdzie niebawem właściciela.

Dołącz do ludzi wolnych od DRM na profilu księgarni eBookpoint.pl oraz na Facebook.com. Tam znajdziesz informacje o nowych konkursach i promocjach. Regulamin konkursu "Wygraj Kindla!"