Rok 2021 zaczynamy z nowymi nadziejami, marzeniami i życzeniami. U Zaczytanych wśród tych postanowień swoje miejsce znalazły także książki! By czytaćRok 2021 zaczynamy z nowymi nadziejami, marzeniami i życzeniami. U Zaczytanych wśród tych postanowień swoje miejsce znalazły także książki! By czytać więcej, poznać te nieznane, ukończyć książkowe wyzwania. Każdemu postanowieniu gorąco kibicujemy - i przedstawiamy, jakie tytuły cieszą się w akcji #Zaczytani2021 największym powodzeniem. Może właśnie po któryś z nich sięgniecie w ramach noworocznego wyzwania? 

  #Zaczytani2021 w pełni - i nie zostało już zbyt wiele czasu, by skorzystać z promocji :( Warto się pospieszyć! Aby ułatwić Wam wybór, zebraliśmy zestawienia najczęściej kupowanych tytułów w ramach akcji.  Być może któryś z nich dołączy do Waszych książkowych wyzwań noworocznych? Zaczynamy!   

TOP50 - CAŁOŚĆ

[table id=15 /]  

TOP50 - REPORTAŻ i LITERATURA FAKTU

[table id=16 /]  

TOP50 - BIZNES i EKONOMIA

[table id=17 /]  

TOP50 - LITERATURA

[table id=18 /]  

TOP50 - INFORMATYKA

[table id=19 /]  

TOP50 - AUDIOBOOKI

[table id=20 /]   TOP50 - KURSY WIDEO [table id=21 /]  

TOP50 - KSIĄŻKI DRUKOWANE

[table id=22 /]   Trzeba przyznać, że trochę się tego uzbierało! ;) A Wy jaki format i gatunek preferujecie? Jakie książkowe wyzwania chcecie w tym roku podjąć? Pamiętajcie, że #Zaczytani2021 to także KONKURS. Zerknijcie do wpisu konkursowego, weźcie udział i zgarniajcie Pocketbookowe nagrody ;)  Pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy dużo dobrego!