Wielkanocny Kiermasz Książkowy w księgarni Ebookpoint.pl trwa w najlepsze - a skoro jesteśmy na jego półmetku, warto przyjrzeć się bliżej najciekawszym tytułom spośród całej oferty promocyjnej. Czasu na skorzystanie z Kiermaszu nie zostało już zbyt wiele - przypominamy, że skończy się on w Lany Poniedziałek o 23:59. Jak wybrać te najbardziej interesujące książki, skoro w całej promocji jest ich ponad 50 tysięcy? Tradycyjnie, przygotowaliśmy dla Was topowe tytuły ebooków - są to publikacje, które od momentu startu akcji cieszyły się największym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że uda Ci się znaleźć najciekawsze książki na wiosenne dni i skorzystać z atrakcyjnych rabatów :)Tegoroczna aura na Wielkanoc nie rozpieszcza - za naszymi oknami chłód i szaruga. Mamy nadzieję, że u Ciebie jest nieco lepiej - chociaż kiepska aura to zawsze kolejny powód, by zostać w domu z dobrą książką lub ebookiem. Życzymy Ci, aby tegoroczna wiosna była dla Ciebie okazją do solidnego wypoczynku - najlepiej w towarzystwie wypatrzonej po okazyjnych cenach literatury :) Jeśli wciąż nie umiesz się zdecydować, po jakie tytuły sięgnąć, przedstawiamy Ci ebooki, które podczas trwającego Wielkanocnego Kiermaszu Książkowego w księgarni Ebookpoint.pl cieszą się największym powodzeniem. Kibicujemy, by któryś z nich stał się również Twoim numerem jeden tej wiosny :) 


TOP 10 ebooków: Literatura
 

[WIDGET__ident=e_2so5]

Okładka Równi bogom

(ebook)

31,12 zł 39,90 zł(-22%)

(31.12 zł najniższa cena z 30 dni)

Okładka Czytać, dużo czytać

(ebook)

29,95 zł 38,90 zł(-23%)

(29.95 zł najniższa cena z 30 dni)

Okładka Dziewczyna na niby. Miasteczko Benevolence

(ebook)

26,94 zł 44,90 zł(-40%)

(22.45 zł najniższa cena z 30 dni)

Okładka Filip (bez cenzury)

(ebook)

29,19 zł 44,90 zł(-35%)

(25.50 zł najniższa cena z 30 dni)

[WIDGET__ident=e_34gs][WIDGET__ident=e_33ax]

Okładka Dziury w ziemi. Patodeweloperka w Polsce

(ebook)

29,18 zł 37,90 zł(-23%)

(29.18 zł najniższa cena z 30 dni)

Okładka Najlepsze miejsce na świecie. Gdzie Wschód zderza się z Zachodem

(ebook)

27,45 zł 49,90 zł(-45%)

(38.92 zł najniższa cena z 30 dni)

Okładka Martwy klif. Nina Warwiłow. Tom 6

(ebook)

27,64 zł 35,90 zł(-23%)

(17.94 zł najniższa cena z 30 dni)

 

Tak przedstawia się 10 ebooków, po które od startu promocji nasi Czytelnicy sięgali najczęściej (do tej pory!). Tym razem laur pierwszeństwa przypada ebookowi Zanim wystygnie kawa. Tom 1 autorstwa Toshikazu Kawaguchi ;) Propozycja idealna dla miłośników realizmu magicznego i...aromatycznej kawy. Co mogłoby się wydarzyć, gdyby można było cofnąć się w czasie? Spotkać się z kimś po raz ostatni, porozmawiać, naprostować niektóre sprawy... W małej bocznej uliczce w Tokio ukryła się klimatyczna kawiarnia, która od ponad stu lat poza starannie zaparzoną kawą, proponuje także podróże w czasie. Poznamy cztery różne osoby, z których każda chciałaby skorzystać z tej możliwości - jest tylko jeden warunek. Muszą wrócić, zanim wystygnie ich kawa.

Kolejną propozycję z TOP Wielkanocnego Kiermaszu Książkowego są Równi Bogom, czyli najnowsze wydanie kultowej powieści Isaaca Asimova. Powieść ukazała się w Polsce po raz pierwsz w 1994 roku i według The Encyclopedia od Science Fiction, jest to najlepsze dzieło Asimova. Dla fana science fiction i literackiej klasyki w tym gatunku - jak znalazł.  W XXII wieku Ziemia korzysta z niewyczerpanego źródła energii, jakim jest wymiana materii z równoległym wszechświatem. Niestety – okazuje się, że wcale nie jest to bezpieczne, a mieszkańcom naszej planety grozi poważne niebezpieczeństwo. Niestety, świadomi są go jedynie społeczni outsiderzy - czy ktokolwiek im uwierzy i uda się powstrzymać katastrofę? 

 

Czytać, dużo czytać to ebook wydany nakładem Wydawnictwa Czarnego, autorstwa Ryszarda Koziołka - literaturoznawcy i historyka literatury. Zbiór esejów o literaturze będzie świetnym wyborem na kwietniowe wieczory :) Autor pokazuje w nich transformującą moc literatury, która pozwala nam budować i wzbogacać nie tylko nasz własny świat, ale też kształtować mądre, dojrzałe społeczeństwo. Bo chociaż wydaje się, że fotografia, film, malarstwo czy muzyka dysponują nieskończenie bardziej sugestywnymi środkami przedstawiania świata niż książki - czarne znaczki na papierze -  to właśnie dopiero literatura wpuszczona w nasz umysł, dokonuje w nim cudów.

Dziewczyna na niby. Miasteczko Benevolence to z kolei jeden z najchętniej wybieranych romansów. Debiutująca na naszym rynku Lucy Score wprowadziła nas w historię Harper, dziewczyny, która wiecznie ma pecha i wiecznie przytrafia jej się jakieś nieszczęście, oraz Luke'a - przystojnego i intrygującego wojskowego, któremu zaimponowała ta drobna, choć pełna odwagi dziewczyna. Gdy Luke ocalił Harper życie po jej brawurowej próbie pomocy napastowanej kobiecie, oboje poszli na układ - zgodzili się udawać parę. Zarówno Harper, jak i Luke mieli w tym swój interes - ten prosty układ jednak wkrótce zacznie się komplikować. 

Filip Leopolda Tyrmanda po raz pierwszy na polskim rynku ukazał się ponad 60 lat temu. Przez ten czas mieliśmy szansę poznać kilka wznowień, a ostatnio wraz z premierę jego filmowej odsłony, ukazała się wersja bez cenzury. Jest to pierwsza polska edycja powieści, która przywraca czytelnikowi możliwość zapoznania się z pierwotną, autorską postacią tekstu. Losy młodego Polaka podczas II wojny światowej, którego drogi poprowadziły do Frankfurtu nad Menem. Chłopak rozpoczyna pracę w jednym z hoteli jako kelner, w grupie młodzieży pochodzącej z krajów okupowanych przez Niemcy. W tym wrogim świecie odnajduje całkiem niespodziewanych sojuszników. 

Zima Lwów - drugi po Sycylijskich lwach tom sagi o rodzinie Florio, kontynuacja głośnego bestsellera autorstwa Stefani Auci. Opowieść o niezłomności i dążeniu na szczyt przez sycylijską rodzinę - a w tym wszystkim intrygi, biznes, romanse i sukcesy. Wszystko to na tle burzliwych czasów XIX-wiecznej Italli. Czytając, aż czuje się klimat tętniącego życiem Palermo, gorącego słońca i słonego zapachu morza... Lektura idealna, by w tą wczesnowiosenną szarugę przenieść się myślami w nieco bardziej słoneczne miejsce ;) 

Kolejnym top ebookiem ukazuje się Fotograf utraconych wspomnieńWidzimy spory boom na literaturę azjatycką w ostatnim czasie! To już druga propozycja spod skrzydeł Grupy Wydawniczej Relacja. Gdzieś między światami znajduje się studio fotograficzne, do którego ludzie trafiają po śmierci.
Zanim jednak odejdą w dalszą drogę, czeka ich ostatnie zadanie. Otrzymują stos zdjęć, po jednym z każdego dnia życia, i z nich muszą wybrać po jednym z każdego przeżytego roku. Mogą też cofnąć się w czasie, aby sfotografować jeden szczególny dla nich moment. Gdy zdjęcia są już wybrane, Hirasaka przygotowuje specjalny pokaz, podczas którego każda osoba ogląda swoje życie, zanim w spokoju odejdzie do wieczności.

Warunki mieszkaniowe w Polsce należą podobno do jednych z najgorszych w Unii. Małe metraże, fatalna jakość wykonania, ciasnota, kosmicznie wysokie ceny, ogrodzone osiedla. Kiepską sytuację na rynku mieszkalnictwa wziąć na warsztat Łukasz Drozda w ebooku Dziury w ziemi. Patodeweloperka w Polsce. Urbanista rozmawia ze specjalistami z tej branży, analizuję sytuację rynkową, a także szuka odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące problemów mieszkalniowych w naszym kraju.

Jeśli interesuje Cię tematyka geopolityki i bezpieczeństwa strategicznego naszego kraju, ta niedawna premiera nowej książki Jacka Bartosiaka powinna być dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. W publikacji Najlepsze miejsce na świecie. Gdzie Wschód zderza się z Zachodem autor skupił swoją uwagę na Polsce - od lutego 2022 za wschodnią granicą naszego kraju trwa wojna, która bezpośrednio zagraża naszemu bezpieczeństwu. Polska znajduje się w samym środku rozgrzanego tygla interesów, po jednej stronie mając walczącą o utrzymanie statusu imperium Rosję, a po drugiej kraje Europy Zachodniej. Czy grozi nam konflikt zbrojny? 

Martwy Klif to najnowsza powieść Jędrzeja Pasierskiego oraz szósty tom serii z komisarz Niną Warwiłow. Choć świeżo po premierze, już święci triumfy i wpadła w top ebooków najbardziej interesujących dla naszych Czytelników! :)
Ktoś po kolei morduje wychowawców starego domu dziecka na wyspie Wolin. Trop poprowadzi komisarz Ninę Warwiłow do idyllicznej miejscowości położonej pomiędzy lasem a wodami Zalewu Szczecińskiego. Sprawę trzeba rozwiązać, zanim morderca zaatakuje ponownie - czasu jest coraz mniej, a dom dziecka w Boleniu jawi się jako cudowna placówka, w której dzieci dostawały szansę na lepsze jutro...


To już wszystkie nasze propozycje na dzisiaj - daj nam znać, która jest dla Ciebie najbardziej wciągająca i który gatunek literacki jest Twoim ulubionym. Przypominamy też, że do 10 kwietnia trwa w księgarni Ebookpoint Wielkanocny Kiermasz Książkowy.  
 

 

Do promocji wskoczysz, klikając TUTAJ. Nie zapomnij także o konkursie Wielkanocnym - kliknij TUTAJ i weź udział, do wygrania czytniki inkBOOK Calypso Plus, gadżety oraz bony na zakupy w Ebookpoint.pl. Powodzenia!