Wielkanocny Zajączek rozkicał się na dobre! Niesie prezenty i upominki - a wśród nich ma trzy czytniki od Pocketbook oraz bony na zakupy w naszej księWielkanocny Zajączek rozkicał się na dobre! Niesie prezenty i upominki - a wśród nich ma trzy czytniki od Pocketbook oraz bony na zakupy w naszej księgarni. Oprócz tego ogłasza także: kicaj ze mną prędko na Wielkanocny Kiermasz Książkowy! ?

  Już za chwilę, już za moment - jajka, babki, mazurki, kurczaczki. Naprawdę lubimy Wielkanoc, bo ma w sobie taki niesamowity klimat wiosny i radości - a Ty? W klasycznym szaleństwie przedświątecznym nie zapomnij o totalnym szaleństwie...czytelniczym! ;) Właśnie ruszył nasz Wielkanocny Kiermasz Książkowy. Nasz zajączek już tu jest - brakuje z nami tylko Ciebie!  

Ponad 45 tysięcy publikacji - ebooki, audiobooki, książki drukowane oraz kursy video - czekają z rabatami do -95%do 18 kwietnia.

 

Całą promocję znajdziesz TUTAJ >>

  Czy w Twoich rejonach także kultywowana jest tradycja przynoszenia "przez zajączka" drobnych upominków na Wielkanoc? U nas jak najbardziej - zachęcamy, by tą miłą tradycję wykorzystać także i teraz. Podaruj więc bliskiej osobę książkę z Wielkanocnego Kiermaszu - albo jeszcze lepiej, podaruj ebooka bądź audiobooka!  

Jak podarować  cyfrowy prezent?

To bardzo proste. Gdy znajdziesz produkt, który Cię interesuje, w menu wybierz opcję „Kup na prezent„. Następnie zrób zakupy dokłądnie tak, jak robisz je zazwyczaj - a gdy ebook lub audiobook wyląduje już na Twoim koncie, kliknij „Wyślij na prezent„. W tym momencie będziesz mieć możliwość wskazania nam adresu mailowy obdarowywanej osoby, ustalenia, w którym dniu prezent ma do niej dotrzeć, oraz napisania własnych życzeń :)  We wskazanym terminie Twój bliski otrzyma maila z Twoją wiadomością oraz instrukcją, jak odebrać publikację. Więcej o kupowaniu ebooków i audiobooków na prezent przeczytasz TUTAJ.  

Konkurs - czekają Pocketbooki!

Co roku z okazji Wielkanocy na wszystkich naszych Czytelników czeka super konkurs. Nie inaczej jest i tym razem ;) Wraz z Pocketbook przygotowaliśmy trzy ekstra czytniki, a także bony na zakupy w naszej księgarni, aby móc owe czytniki skutecznie zapełnić!   

Jak wziąć udział i dać sobie szansę na zwycięstwo? 

Rozkicany Zajączek ściśle z nami w tym zakresie współpracuje! Oto zadanie konkursowe:

Dokonaj dowolnego zamówienia w księgarni Ebookpoint.pl w dniach 12.04-18.04.2022. Numer zamówienia podasz nam na końcu Twojego zgłoszenia. Przekonaj Wielkanocnego Zajączka, dlaczego to właśnie Tobie ma podarować nowy czytnik od PocketBook! Zajączek uwielbia osoby kreatywne - to, w jaki sposób udowodnisz, że czytnik powinien trafić do Ciebie, to w stu procentach Twoja inwencja twórcza. Możesz napisać oryginalny list, nagrać filmik, zaśpiewać piosenkę, zrobić wypasione zdjęcie... lub zaskoczyć nas jakąś zupełnie nowatorską formą przekazu. Swoją pracę zamieść na naszym blogu w komentarzu wpisu konkursowego (czyli pod tym postem). Pamiętaj, Twoja praca musi zostać przygotowana przez Ciebie na konkurs oraz musi zawierać numer zamówienia. Prace opublikowane w innym miejscu przed konkursem nie biorą udziału w zabawie.

 

Proste? No pewnie. Na zwycięzców czekają:  

 

1 miejsce :: Pocketbook Touch HD 3 + bon o wartości 100 zł do księgarni ebookpoint.pl   

2. miejsce :: Pocketbook Touch Lux 5 + bon o wartości 100 zł do księgarni ebookpoint.pl   

3. miejsce :: Pocketbook Basic Lux 3 + bon o wartości 100 zł do księgarni ebookpoint.pl

 

Zgłoszenia będziemy przyjmować do 18 kwietnia, a do 30 kwietnia ogłosimy zwycięzców. Pełny regulamin czeka TUTAJ>> W konkursie życzymy powodzenia, a na nadchodzące Święta dużo radości, miłości i spokoju! ?