Nowy Rok, a my ponownie zaczytani! Wystartowaliśmy właśnie z naszą największą akcją e-czytelniczą. Jak co roku mamy dla Was ogromną ilość atrakcji, a

Nowy Rok, a my ponownie zaczytani! Wystartowaliśmy właśnie z naszą największą akcją e-czytelniczą. Jak co roku mamy dla Was ogromną ilość atrakcji, a wśród nich - konkurs z ekstra nagrodami. Zacznijcie więc z nami 2021 rok w iście czytelniczym stylu :)  

  Uff, 2020 był naprawdę pokręcony. Dobrnęliśmy jednak szczęśliwie, zakończyliśmy go (choć mniej hucznie, niż zazwyczaj) i rozpoczynamy kolejny rok. Zupełnie jak kolejny rozdział książki... Albo całkowicie nową książkę - oby była dużo lepsza od poprzedniej! Jedno pozostaje niezmienne - początek Nowego Roku to największe e-czytelnicze wydarzenie dla każdego Książkoholika. Rozpoczęliśmy właśnie akcję #Zaczytani2021 !        Akcja Zaczytanych to promocja, która z roku na rok nabiera barw i rozpędza się coraz bardziej. Urosła niemal do miana legendarnej i wiemy, że z niecierpliwością wyczekujecie jej od długich tygodni - zaczynacie nas o nią zagadywać już w listopadzie! Żeby nie było wątpliwości - niezmiernie nas to cieszy ;)  W tym roku czeka na Was ponad 36 000 publikacji – ebooków, audiobooków i kursów wideo - w cenach od 6.90 zł do 29.90 zł. Oznacza to, że rabaty sięgną tu nawet -96% :) W tym roku przygotowaliśmy także nowość – książki drukowane z 40% rabatem i darmową wysyłką od 40 zł. Tego jeszcze w Zaczytanych nie było! Zachęcamy jednak do pośpiechu - akcja trwa jedynie 72h.  Zatem, gdy czujecie czytelniczy głód, koniecznie wpadnijcie TUTAJ i zaspokójcie go czym prędzej ;)  Tymczasem przejdźmy do sedna naszego dzisiejszego wpisu. Bo wraz z promocją, czeka konkurs!  

Marzy Ci się czytnik? Weź udział w konkursie! 

  Czym byliby #Zaczytani2021 bez super nagród od Pocketbook :) Jeśli więc marzy Wam się nowy czytnik, weźcie udział w tegorocznej edycji konkursu. Zasady są bardzo proste: Dokonaj przynajmniej jednego zakupu w księgarni ebookpoint.pl w dniach 02-05.01.2020 i odpowiedz na pytanie: Najlepsza przeczytana w 2020 roku książka to...? W maksymalnie kilkunastu zdaniach napisz w komentarzu do tego wpisu (tutaj, na blogu), co spodobało Ci się w tym tytule i dlaczego warto go przeczytać. Na końcu wypowiedzi dodaj Twój unikalny numer zamówienia. Trzy najbardziej kreatywne osoby otrzymają od nas:

  •  1. miejsce : Pocketbook Touch HD 3 + bon o wartości 100 zł do księgarni ebookpoint.pl
  •  2. miejsce : Pocketbook Touch Lux 5 + bon o wartości 100 zł do księgarni ebookpoint.pl
  •  3. miejsce : Pocketbook Basic Lux 2 + bon o wartości 100 zł do księgarni ebookpoint.pl

Pamiętajcie, że zgłoszenia bez numeru zamówienia nie biorą udziału w konkursie.  Pełny regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.    

Proste? No pewnie.

Pozostaje nam więc życzyć Wam powodzenia, udanych łowów podczas akcji #Zaczytani2021 oraz wszystkiego co najlepsze, najwspanialsze i najpiękniejsze w Nowym Roku! Do usłyszenia!