Dzień Mamy już tuż tuż! Jedni zastanawiają się, jaki prezent wybrać dla Mamy, a inni myślą, w jaki niebanalny sposób spędzić ten wyjątkowy dzień. Cóż, najważniejsze, by spędzić go tak, by było przyjemnie i było co wspominać. Przyjemna może być także wygrana w małym konkursie ;) Wraz z inkBOOK zachęcamy do wzięcia udziału i wspólnego celebrowania czytelniczych chwil z okazji Dnia Matki. Zrób dowolne zakupy w księgarni Ebookpoint i odpowiedz na pytanie konkursowe - zdobądź nagrody!Wraz z marką inkBOOK przygotowaliśmy w tym roku coś specjalnego z okazji Dnia Mamy! :) Wielu z nas to właśnie dzięki mamom wkręciło się w książki - z okazji tego wyjątkowego święta wspominamy, jak nasze Mamy uczyły nas czytać i pokazały nam najpiękniejsze książki, zabierając w wyjątkową czytelniczą podróż. 

A w tych ksiażkach - też były i są Mamy! I to w niejednej. A która z tych książkowych Mam była według Ciebie najfajniejsza i co sprawia, że z takim rozrzewieniem o niej myślisz? Weź udział w szybkim konkursie i zgarnij super nagrody! 
 

Dzień Mamy z Ebookpoint i inkBOOK - zasady konkursu

 

Aby wziąć udział w konkursie, w dniach 23 maja 2024r. do 26 maja 2024r. dokonaj dowolnego zakupu w księgarni Ebookpoint.pl. Następnie w komentarzu tego wpisu konkursowego odpowiedz na pytanie:

 

Jaką książkowa Mama jest według Ciebie najfajniejsza i dlaczego?

W swoim zgłoszeniu dodatkowo podaj numer złożonego zamówienia.

Pamiętaj - zamówienie musi być poprawnie opłacone w dniu zgłoszenia! Na zwycięzców czekają nagrody:

🏆 1 miejsce : czytnik inkBOOK Calypso Plus + bon o wartości 100 zł do księgarni Ebookpoint.pl
🏆 2. miejsce : czytnik inkBOOK Calypso Plus + bon o wartości 100 zł do księgarni Ebookpoint.pl
🏆 3. miejsce : czytnik inkBOOK Calypso Plus + bon o wartości 100 zł do księgarni Ebookpoint.pl

 

Na zgłoszenia czekamy do 26 maja 2024. 

Pełny regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ

Wszystkim życzymy powodzenia - nie możemy doczekać się Waszych zgłoszeń :)