Początek roku szkolnego wystartował! Młodsi książkoholicy szykują się na nowe wyzwania - my jesteśmy już nieco starsi i jedynie wspominamy, jak to było, gdy zaczynał się wrzesień i nadchodziła pora, by spakować zeszyty, podręczniki, chwycić w dłoń pióra i ołówki i zanurzyć się w szkolne lektury. No właśnie, lektury! Wspominasz je miło, czy raczej uważasz, że w kanonie szkolnych lektur przydałyby się zmiany? Zrób dowolne zakupy w księgarni Ebookpoint i odpowiedz na pytanie konkursowe - zdobądź nagrody!Wraz z marką inkBOOK przygotowaliśmy w tym roku fajny konkurs na powrót do szkoły :) Bez względu na to, czy jesteś jeszcze uczniem lub studentem, czy jednak szkolne lata już dawno za Tobą - porozmawiajmy o szkolnych lekturach! :) 
Dla jednych przyjemność, dla innych katorga - nawet pomimo miłości do książek i czytania, przebrnięcie przez lektury bywało nie lada wyczynem. A gdyby tak coś zmienić? ;) Jakie książki powinny według Ciebie znaleźć się na liście lektur, no i dlaczego akurat te? :) Weź udział w dyskusji i zgarnij super nagrody! 
 

 

Konkurs! Back To School z Ebookpoint i inkBOOK - zasady konkursu

 

Aby wziąć udział w konkursie, w dniach 1 września 2023r. do 17 września 2023r. dokonaj dowolnego zakupu w księgarni Ebookpoint.pl. Następnie w komentarzu tego wpisu konkursowego odpowiedz na pytanie:

 

Jaką książkę dodałbyś/dodałabyś do kanonu lektur szkolnych i dlaczego?

 

W swoim zgłoszeniu dodatkowo podaj numer złożonego zamówienia.

Pamiętaj - zamówienie musi być poprawnie opłacone w dniu zgłoszenia! Na zwycięzców czekają nagrody:

🏆 1 miejsce : czytnik inkBOOK FOCUS + bon o wartości 300 zł do księgarni Ebookpoint.pl
🏆 2. miejsce : czytnik inkBOOK Calypso Plus + bon o wartości 200 zł do księgarni Ebookpoint.pl
🏆 3. miejsce : czytnik inkBOOK Calypso Plus + bon o wartości 100 zł do księgarni Ebookpoint.pl

 

Na zgłoszenia czekamy do 17 września 2023. 
 

Pełny regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ

Wszystkim życzymy powodzenia - nie możemy doczekać się Waszych zgłoszeń :)