Jesień w pełni, a to oznacza coroczną, huczną zabawę na kolejnych urodzinach księgarni Ebookpoint. W tym roku kończymy już 12 lat! :) Szykuj się więc na wielkie święto czytelników, miłośników literatury, e-booków i audiobooków. Tradycyjnie całej akcji towarzyszy konkurs - przygotowaliśmy coś specjalnego. Połącz kreatywność z pasją czytania i zagarnij super nagrody od Pocketbook. Weźmiesz udział? :)To już 12 lat z naszymi Czytelnikami! :) Cieszymy się, że od tak długiego czasu możemy wspólnie rozwijać pasje, czerpać wiedzę i dzielić się niesamowitymi historiami, zamkniętymi w ebookach, audiobookach i książkach. Dzięki podpowiedziom i uwagom Czytelników bardzo się przez te wszystkie lata rozwinęliśmy - i mamy nadzieję, że dalej będziemy mieli taką możliwość. No i dziękujemy, że jesteś! :) Bez Ciebie to by nie było to samo. 
Koniecznie daj znać, czy jesteś z nami od początku lub napisz, jak długo trwa już Twoja przygoda z Ebookpoint. No i szykuj się na dużo urodzinowych niespodzianek :) 

 

Zgarnij super ebooki za darmo

Zabawę zaczniemy od małego prezentu dla Ciebie. Odliczanie do wielkiego urodzinowego party właśnie się rozpoczęło - impreza startuje już za chwilę, tymczasem złap dla siebie ebooka całkowicie ZA DARMO! :) 🎁 Jesteśmy ciekawi, który tytuł jest najbardziej w Twoim guście? 

Już od dziś z okazji 12. urodzin księgarni Ebookpoint możesz mieć jednego z czterech super ebooków zupełnie ZA DARMO. Co trzeba zrobić? Wystarczy wejść TUTAJ >>, a następnie wprowadzić w pole formularza swój adres mailowy. Następnie zatwierdzić - ujrzysz wówczas planszę z ebookami do wyboru, a wtedy wybierz tego, który interesuje Cię najbardziej i dodaj go do swojej biblioteczki. To wszystko! :)  Możesz pobierać wybrany tytuł ebooka ze swojego konta i zabierać się za czytanie.

W tym roku mamy dla Ciebie do wyboru:

📚 "Leśny niezbędnik rodzinny. Poradnik survivalu i bushcraftu", Paweł Frankowski, Marian "Radar" Wyrzykowski, wyd. Septem
📚 "Polska. Ucieczki z miasta. Wydanie 1", praca zbiorowa, wyd. Bezdroża
📚 "Miej wyje**ne, będzie Ci dane. O trudnej sztuce odpuszczania. Wydanie II", dr Katarzyna Czyż, wyd. Onepress x Sensus
📚 "Szlaki turystyczne Polski. 77 najciekawszych tras pieszych, rowerowych, wodnych, kolejowych i tematycznych", Beata i Paweł Pomykalscy, wydawnictwo Bezdroża

 

Nie zapomnij, że od 3 do 5 listopada czeka na Ciebie moc urodzinowych rabatów i atrakcji -  skorzystaj więc z ekstra promocji na ebooki, audiobooki, książki drukowane oraz kursy video. 

Ale zanim zagłębisz się w lekturze, koniecznie weź udział w konkursie, który przygotowaliśmy. Daj sobie szanse na ekstra nagrody! 

 

 

Weź udział w konkursie #12stkaEbookpoint i wygrywaj

 

Zawsze jest nam niezmiernie miło, widząc prace naszych Czytelników i ogromne zainteresowanie konkursami :) Tegoroczną zabawę ponownie wspiera Pocketbook - cieszymy się, że możemy wspólnie angażować miłośników czytania i podziwiać ich kreatywność! :) No ale jak wziać udział w konkursie? Co zrobić, by wygrać?

 Zadanie konkursowe:


Stwórz najpiękniejszy czytelniczy kolaż na 12. urodziny księgarni Ebookpoint. Praca musi nawiązywać do pasji czytelnictwa, książek lub ebooków, a także do 12. urodzin księgarni. W treści pracy w dowolnej formie musi znaleźć się hasztag #12stkaEbookpoint!

Kolaż może być stworzony z różnorodnych elementów, od zdjęć, cytatów, po ilustracje ręczne - ważne, aby oddawał to, co czytelnikom jest najbliższe i najważniejsze i nawiązywał do naszych 12-tych urodzin :)  A może nas zaskoczysz i pokażesz nam jakąś całkowicie nowatorską formę kolażu? Jesteśmy na tak :)


Rozpal kreatywność i daj czadu w komentarzu do tego wpisu :) Na zgłoszenia czekamy do 19.11.2023. Nie zapomnij o hasztagu #12stkaEbookpoint w treści pracy! Nie możemy się doczekać oglądania wszystkich zgłoszeń ;)
 


Na trójkę zwycięzców czekają:

🏆  1 miejsce: Czytnik PocketBook Era + etui + bon o wartości 300 zł do księgarni ebookpoint.pl

🏆  2 miejsce: Czytnik PocketBook Verse Pro + etui + bon o wartości 200 zł do księgarni ebookpoint.pl

🏆  3 miejsce: Czytnik PocketBook Verse + etui + bon o wartości 100 zł do księgarni ebookpoint.pl

 

Pełny regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ >>

 

Już nie umiemy się doczekać, by móc pooglądać wszystkie prace! :) Życzymy powodzenia i zaczytanej zabawy podczas #12stkiEbookpoint! :)