Świętowanie bez dobrej książki po dłuższym czasie może okazać się nudne. A zdaje się, że zaliczacie się do czytelniczych maniaków. Wasze koniki (bo ch

Świętowanie bez dobrej książki po dłuższym czasie może okazać się nudne. A zdaje się, że zaliczacie się do czytelniczych maniaków. Wasze koniki (bo chyba nie kicające zające?) to różne specjalności, tak jak różnorodne są tytuły ebookpointa.             Nie będziemy więc dłużej owijać w bawełnę, Technologiczne Wygi, Biznesowi Wyjadacze, Rozmyślacze i Zaklinacze - do globalnej wioski wstąp!!! Akcja trwa tylko jeden dzień - dziś tj. 6 kwietnia. A do rozdania mamy 10 ebooków! Ale jakich!!! To już Wy decydujecie jaką książkę dostaniecie. Zasady konkursu są bardzo proste:

  1. Podziel się linkiem do tego wpisu w dowolnym serwisie społecznościowym (Facebook, Twitter, Blip, Google +, własny blog, własna strona www, itp.) oraz co bardzo ważne, zamieść tam krótką argumentację dlaczego ebook, a nie druk (po której stronie barykady stoisz?)
  2. Umieść w komentarzu pod niniejszym wpisem link do serwisu społecznościowego, gdzie opublikowałeś swoją opinię oraz link do książki którą chciałbyś dostać. Pamiętaj, aby w polu e-mail podać prawidłowy adres.
Deadline

: piątek 06.04.2012r. o północy zamykamy komentarze. W najbliższy wtorek 10.04.2012r. wybierzemy zwycięzców. Tym razem liczy ilość komentarzy i udostępnień. 10 wybranych przez Was ebooków znajdzie niebawem właścicieli:) A, rozstrzygnięcie po świętach, jak świętowanie i czytanie, to w opcji maksymalnej:) (tymczasem z zasobem swojej biblioteki, ale niebawem już z nowym ebookiem) Wielkiej mocy w Wielkiejnocy życzy ebookpoint.pl