Wygodny fotel, gorąca herbata, ciepły koc...oraz coś do czytania, oczywiście! Czy tak wyglądają Twoje jesienne wieczory? Jeśli tak, doskonale to rozumWygodny fotel, gorąca herbata, ciepły koc...oraz coś do czytania, oczywiście! Czy tak wyglądają Twoje jesienne wieczory? Jeśli tak, doskonale to rozumiemy. A może by tak sprawić, by pochłanianie książek było jeszcze wygodniejsze?

W ramach akcji #CzytamWDomu  przygotowaliśmy tysiące ebooków, audiobooków i książek papierowych w atrakcyjnych cenach. Promujemy bezpiecznie czytelnictwo w domowych pieleszach - chociaż jesteśmy pewni, że jeśli tutaj jesteś, to do komfortowego relaksu w domu z dobrą lekturą nie musimy Cię przekonywać ;) ?   Wraz z solidnymi rabatami, czeka na Ciebie darmowa i bezpieczna dostawa. Nie zapomnij poczytać o jej szczegółach.

Całą akcję właśnie poszerzamy o świetny konkurs :) Do zgarnięcia czytniki wraz z bonami na zakupy w naszej księgarni. Jakie są zasady? Bardzo proste, już tłumaczymy!

  „#CzytamWDomu, bo….” Dokończ hasło! Dlaczego najbardziej na świecie lubisz czytać w domu? ? Zaskocz nas! Najkreatywniejsze odpowiedzi nagrodzimy – czekają 3 czytniki Inkbook Calypso, a każdy w przepięknym kolorze. Dla zwycięzców dorzucamy też ekstra bony na zakupy w naszej księgarni! Nagrody: 1 miejsce:: Inkbook Calypso Black (czarny) + bon 100zł na zakupy w Ebookpoint 2 miejsce:: Inkbook Calypso Blue (niebieski) + bon 100zł na zakupy w Ebookpoint 3 miejsce:: Inkbook Calypso Red (czerwony) + bon 100zł na zakupy w Ebookpoint  Gdzie i jak zamieścić zgłoszenie? Swoją odpowiedź zamieść tutaj na blogu, w komentarzu do wpisu. Pamiętaj, by swój komentarz zacząć od słów „#CzytamwDomu, bo…”. Zgłoszenia bez hasztaga nie będą brane pod uwagę.  Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30.11.2020. Wyniki opublikujemy do 6 grudnia 2020.  Pełny regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ Jesteśmy pewni, że każdy z Was ma swoje powody, dla których uwielbia czytać w domu. Nie możemy się doczekać, aby je poznać! Powodzenia! ?