Wakacje czas start! Tegoroczne lato niech będzie okazją do odpoczynku z ulubioną lekturą. W daleką podróż najwygodniej będzie zabrać ze sobą ebooka - albo kilka...nie zajmą zbyt wiele miejsca i z pewnością urozmaicą letni relaks. No właśnie, odnośnie relaksu....jak wyobrażasz sobie swój wymarzony odpoczynek z ebookiem lub książką? :) Zrób u nas zakupy, odpowiedz na to pytanie i wygraj naprawdę ekstra nagrody. #CzytamWypoczywam, więc czytaj dalej! Początek lata to jak zwykle u nas okazja do zdobycia naprawdę fajnych nagród :) Wraz z Pocketbook oraz portalem Slowhop przygotowaliśmy dla Ciebie coś naprawdę ekstra - czytniki, voucher na Twój wymarzony wyjazd oraz bony do księgarni Ebookpoint, aby szybko zapełnić wygrany czytnik i uciec w jakieś super miejsce z ulubioną lekturą. Co zrobić, by wygrać?

 

Czytam, wypoczywam - zasady konkursu

 

Aby wziąć udział w konkursie, w dniach 1 lipca 2023r. do 16 lipca 2023r. dokonaj dowolnego zakupu w księgarni Ebookpoint.pl. Następnie w komentarzu tego wpisu konkursowego odpowiedz na pytanie - Jak wyobrażasz sobie swój wymarzony wypoczynek z ebookiem? 

W swoim zgłoszeniu dodatkowo podaj numer złożonego zamówienia.


Pamiętaj - zamówienie musi być poprawnie opłacone w dniu zgłoszenia! 

Na zwycięzców czekają nagrody:

🏆 1 miejsce : Pocketbook InkPad Color 2 + bon o wartości 500 zł do wykorzystania w portalu Slowhop.com + bon o wartości 100 zł do księgarni Ebookpoint.pl
🏆 2. miejsce : Pocketbook InkPad 4 + bon o wartości 100 zł do księgarni Ebookpoint.pl
🏆 3. miejsce : Pocketbook Touch HD 3 + bon o wartości 100 zł do księgarni Ebookpoint.pl

Na zgłoszenia czekamy do 16 lipca 2023. 
 

Pełny regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ


Mamy nadzieję, że tegoroczne lato będzie dla Ciebie okazją do mega zaczytanego odpoczynku w jakimś pięknym miejscu :)