Zbliżający się Dzień Dziecka to doskonała okazja, aby sięgnąć po wyjątkowe nagrania i podarować dzieciom niezapomniane chwile przy dobrej opowieści. Audiobooki to wspaniałe uzupełnienie tradycyjnych książek. Bawią i uczą, a mistrzowskie interpretacje lektorów wprowadzają dziecko w świat aktorstwa. Wydawnictwo „Nasza Księgarnia” stale powiększa liczbę nagranych tytułów. Nasze książki zachwycą dzieci i sprawią, że spędzą one przyjemnie czas.Polecane audiobooki dla najmłodszych

Od codziennych przygód, przez zapoznanie się z emocjami, po poznawanie otaczającego nas świata – dla najmłodszych przygotowaliśmy audiobooki rozbudzające wyobraźnię i zapewniające świetną zabawę. Serie „Feluś i  Gucio” oraz „Dusia i Psinek-Świnek” to idealna rozrywka dla małych słuchaczy. 

 

Seria „Feluś i Gucio” Katarzyny Kozłowskiej

Feluś i Gucio poznają emocje. Wdzięczność (audiobook) Autorzy: Marcin Mortka, Katarzyna KozłowskaSeria powstała z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wyzwaniach, z którymi związany jest ten szczególny czas. Przygody sympatycznego Felusia i jego najlepszego przyjaciela, misia Gucia, pomogą przedszkolakom poznać i oswoić nowe sytuacje, a dla opiekunów okażą się niezastąpioną pomocą we wsparciu dzieci na wczesnym etapie edukacji.

„Feluś i Gucio poznają emocje” to zestaw audiobooków opisujących przygody Felusia i Gucia w znakomitej interpretacji lektorskiej Kacpra Kuszewskiego! Składa się z dziesięciu części – na każdą przypada jedna emocja do odkrycia. Maluchy posłuchają o radości i przyjaźni, ale też nauczą się, jak sobie radzić z strachem, wstydem czy zniecierpliwieniem.

 

Seria „Dusia i Psinek-Świnek” Justyny Bednarek

Dusia i Psinek-Świnek 1. Pierwszy dzień w przedszkolu (audiobook) Autor: Justyna Bednarek„Dusia i Psinek-Świnek” to seria książek dla najmłodszych o rezolutnej dziewczynce, która poznaje świat wokół siebie razem z mamą, tatą, najlepszym przyjacielem z przedszkola Tomkiem, a przede wszystkim ze swoim ukochanym Psinkiem-Świnkiem. Musicie jednak wiedzieć, że Psinek-Świnek nie tylko dodaje Dusi otuchy w trudnych życiowych momentach. Pluszak ma także własne tajemnice…

Zielony Potwór, Dzień Niegrzeczniucha i Fioletowy Słoń–- Dusia i Psinek-Świnek dadzą sobie radę ze wszystkim! Nawet gdy różne rzeczy dzieją się na odwrót, tyłem na przód i na lewą stronę. Wszystko w mistrzowskiej interpretacji lektorskiej Marty Markowicz!

Polecane audiobooki dla starszych

Magiczne przygody czy codzienne problemy nastolatków? Tym, którzy uwielbiają wciągające historie i sporą dawkę humoru, przedstawiamy Zulę i Jędrka.

Seria „Czarodziejka Zula” Nataszy Sochy

Zula w szkole czarownic (t. 2) (audiobook) Autor: Natasza Socha

Cześć! Jestem Zula. Mam dziewięć lat i właśnie teraz odkryłam, że jestem czarodziejką!

„Czarodziejka Zula” to seria o zabawnej i rezolutnej dziewięciolatce, która zupełnie przypadkowo odkrywa w sobie pokłady magii. Początkowo nie do końca wie, jak tę moc mądrze wykorzystać, jednak z czasem się tego uczy. To również historia o przyjaźni, tolerancji oraz o tym, że w życiu ważne jest pomaganie innym. Ta seria spodoba się nie tylko małym dziewczynkom! Teraz w wersji do słuchania dzięki magicznej interpretacji Marii Kozłowskiej.

 

Seria „Hej, Jędrek!” Rafała Skarżyckiego

Hej, Jędrek! 1. Przepraszam, czy tu borują? (audiobook) Autor: Rafał Skarżycki

Kto powiedział, że dziesięć lat to najlepszy wiek na przygodę?

Jędrek to koleś, z którym nie grozi wam tylko jedno: nuda! Za to wszystko inne jest bardzo prawdopodobne. Lepiej miejcie się na baczności!

Teraz w wersji do słuchania dzięki świetnej interpretacji lektorskiej Józefa Pawłowskiego.

 

 

 

Audiobooki dla całej rodziny - seria "Muminki" Tove Jansson

W Dolinie Muminków (audiobook) Autor: Tove JanssonTove Jansson marzyła, by zostać latarnikiem, a stała się znaną na całym świecie pisarką, malarką, ilustratorką i rysowniczką komiksów. „Muminki” to ponadczasowa klasyka dla każdego.

Życie Muminków i ich przyjaciół z Doliny skupia się wokół domu Mamy i Tatusia Muminka, gdzie każdy może liczyć na pomoc i przyjaźń. Panna Migotka, Paszczak, Mała Mi, Włóczykij, Ryjek czy straszna Buka tworzą galerię postaci, które na zawsze pozostaną w pamięci czytelników.

Audiobooki w znakomitej interpretacji Krzysztofa Kowalewskiego.

 

 

Audiobooki mogą być świetnym sposobem na zorganizowanie czasu dla młodego Czytelnika. Jeśli chcesz przekonać się, czy napewno, zerknij do tego artykułu Wszystkie powyższe propozycje Wydawnictwa Nasza Księgarnia znajdziesz w księgarni Ebookpoint! :) 
Jakie klasyczne serie dla dzieci są według Ciebie najlepsze?

 

Wpis we współpracy z Wydawnictwem Nasza Księgarnia