ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Dawid Wielec - kursy video

  Lista Kafelki

  Wszystkie
  Data wydania
  Darmowa dostawa za 0 zł

  Dawid Wielec - posiada siedmioletnie doświadczenie w handlu międzynarodowym w branży budowlanej i przemysłowej. Specjalizuje się w technicznej, “twardej” stronie marketingu i sprzedaży. Projektuje i automatyzuje zintegrowane procesy marketingowo-sprzedażowe. Decyzje dotyczące zmian w procesach sprzedażowych czy marketingowych opiera na danych i to na nich skupia głównie swoją uwagę. Pomaga przedsiębiorcom zbierać większe ilości danych, których jakość jest wysoka. Przygotowuje i tłumaczy raporty. Bazując na danych tworzy listy działań, które mają usprawnić funkcjonowanie firm. Jest współtwórcą agencji CX Factory (https://cxfactory.pl/). Prywatnie mąż i ojciec dwuletniej córki. Pasjonat sportów wodnych i instruktor windsurfingu. 

  Jak powiedział kiedyś William Thomson, pierwszy baron Kelvin, lord Kelvin (to na jego cześć nazwano podstawową jednostkę temperatury w układzie SI):

  Gdy możesz zmierzyć to, o czym mówisz, i wyrazić to w liczbach, wiesz coś na ten temat; ale gdy nie możesz tego zmierzyć, gdy nie możesz wyrazić tego w liczbach, twoja wiedza jest skąpa i niezadowalająca

  (https://archive.org/details/popularlecturesa01kelvuoft/page/72/mode/2up?view=theater )

  W erze cyfrowej ta myśl jest ważniejsza niż kiedykolwiek. 

  więcej »

  Tytuły autora: Dawid Wielec dostępne w księgarni Ebookpoint

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint