ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Artur Król

  Lista Kafelki

  Wszystkie
  Data wydania
  Darmowa dostawa za 0 zł

  Artur Król - to psycholog, coach i trener, specjalizujący się w pracy z nieśmiałością i pewnością siebie. Lata doświadczeń i setki klientów, z którymi pracował nad tym problemem, dały mu głęboki wgląd w jego strukturę oraz metody przeciwdziałania mu. Pracując zarówno z osobami prywatnymi, jak i z organizacjami, znany jest z ogromnego zaangażowania oraz bardzo skutecznych metod pracy.

  Jest autorem książek, publikacji internetowych i licznych artykułów oraz twórcą metod BeyondNLP i Dynamic Mindscapes. W swoich publikacjach porusza przede wszystkim tematy pewności siebie, skutecznego coachingu, oraz zdrowego podejścia do metod zmiany osobistej.

  Bliski jest mu duch sceptycyzmu naukowego, dlatego dba o wykorzystywanie metod opierających się na solidnych psychologicznych i neurologicznych podstawach, jak również nieustannie dąży do rozwijania swojej wiedzy w tym zakresie. Prawdziwy pasjonat w swojej dziedzinie, potrafi godzinami rozmawiać o metodach skutecznego rozwoju oraz procesach zachodzących w ludzkim umyśle.

  Jego artykuły można znaleźć na www.krolartur.com oraz na www.changemakers.pl

  więcej »
  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint