ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Wydawnictwo Dom Snów

  Lista Kafelki

  W sprzedaży
  Popularność
  Darmowa dostawa za 0 zł
  wydawnictwo-dom-snow Wydawnictwo DOM SNÓW powstało w Lublinie na jesieni 2012 roku. Nasza działalność skupia się na dwóch filarach.
  Pierwszym z nich jest wydawanie szeroko pojętej fantastyki najwyższej jakości. Nie ograniczamy się do jednego gatunku czy konwencji. Interesuje nas zarówno: fantasy, science fiction, groza, weird fiction, jak powieść alternatywna czy steampunk. Wszystko, co dobre, warte uwagi, ekscytujące znajdziecie w naszych książkach. Pragniemy zapewniać Wam codziennie dawkę wspaniałych wrażeń przy lekturze naszych tekstów. DOM SNÓW będzie pełen rozmaitości, oryginalnych pomysłów, niezwykłych konceptów i intrygujących światów, którymi podzielą się z Wami nasi Twórcy.
  Drugim filarem naszej działalności są edukacyjne gry towarzyskie: planszowe, karciane, fabularne, bitewne itp. To niezwykle prężnie rozwijająca się część kultury, do której chcemy dorzucić trochę naszych cegiełek. Gry mają wiele walorów, z których na plan pierwszy wysuwają się dwa: sprzyjają wieloaspektowemu rozwojowi człowieka oraz zapewniają świetną zabawę! Dlatego też będziemy wydawać ekscytujące gry, w które będziecie mogli grać z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi, a każde takie spotkanie będziecie wspominać z przyjemnością.
  Nasze wydawnictwo powstało z pasji – chcemy tworzyć rzeczy, które będziecie mogli wykorzystywać do interesującego spędzania wolnego czasu. Chcemy, abyście, czytając nasze książki, grając w nasze gry, przeżywali niesamowite emocje i zagłębiali się w niezwykłe i wspaniałe światy stworzone przez naszych Twórców.
  Więcej »
  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint