Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Forum Doradców Podatkowych

  Lista Kafelki

  W sprzedaży
  Popularność
  forum-doradcow-podatkowych Forum Doradców Podatkowych istnieje od 1991 roku. Specjalizuje się w publikacjach o tematyce prawno podatkowej.
  Zaletą naszych książek jest praktyczne i rzeczowe ujęcie zagadnień związanych z podatkami. Objaśnienia przepisów prawa są bogato ilustrowane przykładami zdarzeń, z jakimi spotykają się na co dzień osoby prowadzące działalność gospodarczą.
  Charakterystyczny dla wydawnictw Forum Doradców Podatkowych format , ułatwia wierne przedstawienie wzorów wypełniania deklaracji, wniosków, formularzy, umów itp. Jasno i przystępnie usystematyzowane wiadomości aktualizowane każdego roku, sprawia że książki stają się bardzo pomocnymi poradnikami w pracy.

  W ofercie wydawnictwa można znaleźć opracowania dla poszczególnych rodzajów działalności gospodarczej (m.in. opodatkowanie przychodów lekarzy, przychodów z najmu ,budownictwo, transport, turystyka, wspólnoty mieszkaniowe ), publikacje zawierające wskazówki jak zaoszczędzić na podatkach i kosztach, gotowe (do kserowania) wzory umów w działalności gospodarczej, regulaminów w zakładzie pracy, pism pomocnych w windykacji należności, książki z dziedziny rachunkowości oraz publikacje wspomagające pracę kancelarii i biur rachunkowych.
  Więcej »