ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Seria z Niną Warwiłow - Jędrzej Pasierski - księgarnia Ebookpoint.pl

  Lista Kafelki

  W sprzedaży
  Popularność
  Darmowa dostawa za 0 zł

  Seria z Niną Warwiłow zajmuje wysokie miejsce wśród bestsellerowych cykli kryminalnych. Charyzmatyczna główna bohaterka, komisarz Nina Warwiłow, powoływana jest do rozwiązywania intrygujących i zawiłych spraw kryminalnych - od nadbałtyckich wybrzeży do beskidzkich szczytów. 

  Pełne napięcia thrillery zjednały sobie sympatię miłośników tego typu gatunku literatury. Tajemnicze morderstwa, zamknięte, lokalne społeczności, zasłona milczenia i bystra, uparta komisarz Warwiłow, która nie odpuści, dopóki nie dopadnie sprawcy. Kobieta mierzy się jednak nie tylko z bestialskimi mordercami, ale i z demonami własnej przeszłości. 

  Autorem cyklu powieści jest Jędrzej Pasierski, z wykształcenia prawnik. Pasierski za kreację postaci Niny Warwiłow otrzymał w 2019 wyróżnienie w konkursie Czarny Kapelusz - oprócz tego za Roztopy został uhonorowany Nagrodą Wielkiego Kalibru dla najlepszej powieści kryminalnej, za Czerwony świt otrzymał nominację do Nagrody Złotego Pocisku, a za Kłamczucha wyróżnienie w konkursie o Grand Prix Festiwalu Kryminalna Warszawa

  W jakiej kolejności czytać serię z Niną Warwiłow? 

  Do tej pory w cyklu ukazały się następujące tytuły:
   

  1. Dom bez klamek 
  2. Roztopy
  3. Czerwony świt
  4. Kłamczuch
  5. Gniazdo
  6. Martwy klif
  7. Źródło
  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint