ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Przesyłki zagraniczne

  Możesz zamówić książki za granicę przesyłką ekonomiczną lub lotniczą, płacąc za nie kartą kredytową (PolCard), lub elektronicznie (Inteligo, PKO BP, mBank, MultiBank, BZWBK, BPH, Nordea, PKO SA, ING Bank Śląski, Lukas Bank, Bank BGŻ, Citibank, Polbank EFG, Kredyt Bank, Bank Millennium, Deutsche Bank, Raiffeisen Bank).

  W naszej księgarni zapłacisz następującymi kartami:

  Visa Classic MasterCard Diners Club
  JCB POLCARD PBK Styl

  Formularz zamówienia umożliwia podanie numeru karty w sposób bezpieczny – transmisja danych szyfrowana jest przy użyciu bezpiecznego protokołu SSL.

  Aby skorzystać z tej formy zamówienia, wybierz interesujące Cię książki za pomocą, dodaj ją do wirtualnego koszyka i wybierz odpowiednią opcję płatności przy wysyłaniu zamówienia.

  W ebookpoint.pl zapłacisz wyłącznie w polskiej walucie. Przed dokonaniem zakupu sprawdź aktualny kurs złotego w przeliczeniu na walutę kraju, w którym mieszkasz.

  O kosztach zamówienia książek za granice Polski przeczytasz na stronie kosztów przesyłki. Przesyłka może podlegać dodatkowym opłatom niezależnym od HELION.PL Sp. z o.o. Informacje o potencjalnych opłatach, cłach, czy podatkach uzyskasz w urzędzie celnym właściwym dla miejsca dostarczenia przesyłki. Warto abyś w urzędzie celnym uzyskał wszelkie dodatkowe informację związane z odbiorem zamówionych książek.