Jak wałkuje Amerykę Marek Wałkuski...
... w charakterystyczny dla siebie, dowcipny i przenikliwy sposób. Opowiada o życiu w Stanach Zjednoczonych i specyfice tego wielkiego kraju, z jego ogromną powierzchnią, liczbą mieszkańców, różnorodnością kulturową, kontrastami społecznymi i wyzwaniami, jakie Ameryka stawia przed przybyszem z Europy. Zamiast łatwego krytykowania Stanów Zjednoczonych Marek Wałkuski stara się, aby czytelnik zrozumiał Amerykę. Pisze ciekawie, ale nie ogranicza się do samych ciekawostek. Przełamuje stereotypy na temat Amerykanów i ich kraju. Patrzy na USA z życzliwością i nie wierzy w ogłaszany przez wielu "mędrców" schyłek Ameryki.
Przypominamy, że dziś tj. 17 września o godz. 18:00 w warszawskim Trafficu odbędzie się spotkanie autorskie z Markiem Wałkuskim, które poprowadzi Kuba Strzyczkowski. Po raz kolejny znany, owiany poczuciem humoru dialog znakomitych dziennikarzy pójdzie w świat - na żywo i tym razem na wyłączność przybyłych na spotkanie.
A kto nie dotrze do Traffica, to już 22 września w Dniu Otwartym radiowej Trójki będzie okazja do kupna książki i spotkania z Autorem - autografy mile rozdawane:)
Zapraszamy także na FB profil poświęcony książce prowadzony przez Marka Wałkuskiego: https://www.facebook.com/WalkowanieAmeryki
Patroni wydania: eBook dostępny w wersji: PDF, ePub, Mobi!