ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Wyznanie Crossa (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Sylvia Day
  Wydawnictwo:
  Wielka Litera
  Ocena:
  5.3/6  Opinie: 3
  Stron:
  416
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Niebezpieczna moc przyciągania

  W trzeciej części  przygód Gideona i Evy naprawdę sporo się dzieje. Ich bezgraniczna miłość wciąż pokonuje wszelkie przeszkody, ale los szykuje coś zupełnie nieoczekiwanego. Wiele elementów przełomowych, które wzbogacają fabułę. Sylvia Day i tym razem nie zawodzi czytelników. Wciąż czymś zaskakuje i porusza serca, na zmianę wzburzając fale pożądania i tęsknoty. Eva nie może żyć bez mężczyzny o pięknej powierzchowności i niebezpiecznym wnętrzu, z kolei Gideon zrobiłby dla niej wszystko. Jak zwykle porywające sceny erotyczne i dużo emocji. Ta książka to mistrzostwo gatunku.

  (…) Podróż z apartamentu Gideona na Piątej Alei do mojego domu na Upper West Side nie należała do długich, ale wydawało mi się, że trwa wieczność. Słowa, które usłyszałam od detektyw Shelley Graves zaledwie parę godzin wcześniej, zmieniły moje życie i sprawiły, że nie mogłam być z osobą, której potrzebowałam najbardziej na świecie. Musiałam go zostawić, bo nie miałam zaufania co do zamiarów Graves. Być może podzieliła się ze mną swoimi podejrzeniami tylko po to, żeby zobaczyć, czy pobiegnę do Gideona i wyda się, że nasze zerwanie było precyzyjnie wyreżyserowaną fikcją.

  Boże. Kłębiło się we mnie tyle emocji, moje serce waliło jak oszalałe. Gideon potrzebował mnie teraz tak samo, jak ja jego, o ile nie bardziej. A ja odeszłam. Wspomnienie kryjącej się w jego oczach udręki, gdy zamykały się między nami drzwi jego prywatnej windy, rozdzierało mi serce.

  Gideon (…) 

                                                                                                                    Fragment książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności