Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Wyścig po miłość (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Jane Costello
  Okładka książki/ebooka Wyścig po miłość

  Okładka książki Wyścig po miłość

  Okładka książki Wyścig po miłość

  Okładka książki Wyścig po miłość

  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  390
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Jeśli lubisz powieści Sophie Kinselli i Emily Giffin, ta książka na pewno Ci się spodoba.

  Bestseller z listy "Sunday Timesa"

  Jeśli zdarza Ci się umówić z nieodpowiednim facetem, wciąż próbujesz się odchudzać i ciągle się śpieszysz... Ta książka jest dla Ciebie!

  On byłby wspaniałą zdobyczą, gdyby tylko ona mogła go dogonić...

  Abby Rogers już się zdarzało dbać o linię - wtedy zamiast dwóch babeczek z jagodami zjadała na śniadanie jedną. Odkąd pochłania ją prowadzenie własnej firmy, Abby nie ma czasu ani na ćwiczenia, ani na miłość. Kiedy atrakcyjny trener zachęca ją, by dołączyła do Klubu Biegacza, Abby nagle odczuwa nieodpartą ochotę na aktywność fizyczną. Niestety, pierwszy trening to upokorzenie: nie dość, że musi ćwiczyć w różowych legginsach, to jeszcze o mało nie wypluwa płuc. Po takim upokorzeniu zarzeka się, że nigdy nie wróci do klubu.

  Wtedy jej pracownica Heidi zjawia się w firmie z bardzo złą wiadomością, która na zawsze odmieni ich życie.

  Zanim Jane Costello została pisarką, pracowała jako dziennikarka. Po studiach odbyła staż w redakcji "Liverpool Echo", potem przeniosła się do "Daily Mail". Przez ponad cztery lata pełniła funkcję redaktorki naczelnej "Liverpool Daily Post".

  Jane Costello zadebiutowała powieścią Bridesmaids, którą napisała podczas urlopu macierzyńskiego. Po niej była The Nearly-Weds, uznana przez Stowarzyszenie Autorów Romansów za najlepszą komediową powieść romantyczną 2010 roku.

  Po sześciu latach spędzonych w Lancashire pisarka wróciła do rodzinnego Liverpoolu, gdzie mieszka z dwoma synami. Więcej informacji na stronie:

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności