
Zostało Ci
na świąteczne zamówienie
opcje wysyłki »
Opis
książki
:
Wenecjanka
Ten, kto nazwał nas słabą płcią, był głupcem pomyślała Jegle. Jesteśmy silne i przede wszystkim cierpliwe. Wystarczy spojrzeć na kobiety mężnie stawiające czoło obowiązkom, które złożono na ich barki wraz z małżeństwem, a których najczęściej nie były świadome.
***
Jegle Haniszewska powtórnie wychodzi za mąż za Gastona Lavala i zamieszkuje z nim w Wenecji. Jest szczęśliwa, pracując u boku swego męża lekarza i wychowując dwie córki Gabrielę i Matyldę. Nie wie jednak, że wróg, który poprzysiągł jej zemstę, jest już na wolności.
Wielka miłość, nieprzewidziane zwroty akcji, a wszystko w atmosferze burzliwych dziejów XIX-wiecznej Europy.
Wybrane bestsellery
Bogna Ziembicka - pozostałe książki
Storybox - inne książki
Dzięki opcji "Druk na żądanie" do sprzedaży wracają tytuły Grupy Helion, które cieszyły sie dużym zainteresowaniem, a których nakład został wyprzedany.
Dla naszych Czytelników wydrukowaliśmy dodatkową pulę egzemplarzy w technice druku cyfrowego.
Co powinieneś wiedzieć o usłudze "Druk na żądanie":
- usługa obejmuje tylko widoczną poniżej listę tytułów, którą na bieżąco aktualizujemy;
- cena książki może być wyższa od początkowej ceny detalicznej, co jest spowodowane kosztami druku cyfrowego (wyższymi niż koszty tradycyjnego druku offsetowego). Obowiązująca cena jest zawsze podawana na stronie WWW książki;
- zawartość książki wraz z dodatkami (płyta CD, DVD) odpowiada jej pierwotnemu wydaniu i jest w pełni komplementarna;
- usługa nie obejmuje książek w kolorze.
Masz pytanie o konkretny tytuł? Napisz do nas: sklep@ebookpoint.pl
Proszę wybrać ocenę!
Proszę wpisać opinię!
Książka drukowana

Oceny i opinie klientów: Wenecjanka Bogna Ziembicka (0)
Weryfikacja opinii następuje na podstawie historii zamowień na koncie Użytkownika umiejszczającego opinię.