ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Wachmistrz (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Krzysztof Bochus
  Ocena:
  6.0/6  Opinie: 2
  Stron:
  344
  3w1 w pakiecie:
  PDF
  ePub
  Mobi

  Radca Abell oraz wachmistrz Kukułka prowadzą śledztwo w sprawie tajemniczych zaginięć młodych kobiet. Kto stoi za porwaniami? Co dzieje się z zaginionymi? Czy Abell i Kukułka mogą sobie ufać? Jakie tajemnice wyjdą na jaw?

  Grudzień 1929, czas Wielkiego Kryzysu. W Wolnym Mieście Gdańsku bez śladu znikają młode, atrakcyjne kobiety. Wszystkie są biedne i pochodzą z nizin społecznych. Śledztwo prowadzi młody radca Abell. Kierownictwo Kripo do pomocy przydziela mu doświadczonego policyjnego wygę  -  wachmistrza Kukułkę. 

  Obaj policjanci są tak różni od siebie jak woda i ogień. Początki współpracy nie są więc łatwe. Zwłaszcza, że w tym śledztwie nic nie jest oczywiste, a pytań jest więcej niż odpowiedzi. Chodzi o obsesyjny seks, seryjne morderstwa, handel żywym towarem -  a może o coś więcej? 

  Gdzie szukać klucza do rozwiązania zagadki? Członkowie tajnej sekty, oszalali naukowcy eksperymentujący z ludzkim ciałem, zakonnice, które minęły się z powołaniem, szmuglerzy trzęsący gdańskim portem… Kto skrywa prawdę? A może jest ona bardziej okrutna niż podejrzewa Abell?  I czy może w pełni zaufać Kukułce? 

  Na drugim planie sugestywny obraz miasta walczącego o przeżycie oraz  pieczołowicie oddany klimat tamtych niezwykłych lat. 

  Rasowy thriller kryminalny z najwyższej półki. Literacka uwertura do bestsellerowej serii z radcą Abellem

  Pierwsze wspólne śledztwo radcy Abella i wachmistrza Kukułki.

  Krew, zdrada i tajemnica.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint