ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Twój Ruch! (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Josh Altman
  Wydawnictwo:
  OSM CONSULT
  Ocena:
  5.5/6  Opinie: 2
  Stron:
  246
  3w1 w pakiecie:
  PDF
  ePub
  Mobi

  Gwiazda programu Million Dollar Listing Los Angeles, dzieli się swoimi strategiami, sekretami oraz najlepszymi doświadczeniami w zakresie sprzedaży i nie tylko.

  Jego sposób pracy, pozwolił mu wypracować sobie pozycję jednego z najlepszych agentów nieruchomości na świecie tuż obok Fredrika Eklunda.

  W swojej książce opisał swoją strategię, która pozwoliła mu na prześcignięcie konkurencji i stanie się numerem jeden w swojej branży.

  Josh „rekin” Altman to przykład przedsiębiorcy, który ciężką pracą oraz innowacyjnym podejściem do budowania przewag konkurencyjnych sprawił iż portfolio jego klientów składa się z najbogatszych i najbardziej znanych ludzi na świecie. Nie wydarzyło się to w ciągu jednej nocy. Josh popełnił setki błędów, wyciągnął z nich bezcenne lekcje i na powyższych stworzył sposób pracy oparty na… własnych warunkach.

  Jaka jest recepta na sukces wg. Altmana?

  Pewność siebie + informacja + inteligencja + skalkulowane ryzyko.

  Oznaczają one nic więcej aniżeli wypychanie się poza strefę komfortu, bycie najlepiej obeznanym w zakresie znajomości oferowanego produktu i robienie tego tak długo i świadomie, aż będzie można zaufać swojemu wewnętrznemu instynktowi nawet jeśli logika podpowiada inne rozwiązania.

  Taka metodologia pracy pozwala Altmanowi na to aby być w pełni gotowym na chwytanie pojawiąjących się nieoczekiwanie szans.

  Książka ta jest dla osób, które chcą:
  1. wzmocnić swoje umiejętności sprzedażowe
  2. zbudować pozycję eksperta w swojej branży
  3.wiedzieć w jaki sposób zbierać i zarządzać wiedzą, która pozwoli budować największe przewagi konkurencyjne
  4.podejmować SKALKULOWANE ryzyko
  5. ze swoich błędów wyciągać błyskawicznie lekcje, zamiast rozdrapywać rany w nieskończoność
  6.nauczyć się jak negocjować multimilionowe kontrakty
  7. docierać do wysoko postawionych klientów premium

  Podsumowując Josh Altman pomoże Ci stać się lepszym, silniejszym i bardziej efektywnym w dziedzinie biznesu, w którym właśnie działasz!

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint