ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Trzy kroki do szczęścia (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Keira Rosendale
  Wydawnictwo:
  SELF-PUBLISHER
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  114
   
  PDF
  Trzy kroki do szczęścia - tylko tyle potrzebujesz by zmienić swoje życie i poczuć prawdziwe, niezmącone szczęście wlewające w serce nieskalaną radość. Motywacja, inspiracja, chęć do działania zasilą Cię energią już od pierwszych stron tego ebooka! Przekonaj się jak niewiele trzeba by cudownie wywrócić Twoje życie do góry nogami!

  Proste ćwiczenia, przykłady z życia potwierdzone badaniami naukowymi, wszystko pisane przystępnym, inspirującym językiem ułatwią osiągnięcie stanu równowagi, przywrócą Ci ład i harmonię. Dzięki nim poczujesz szczęście!

  Tylko z tą książką raz na zawsze odegnasz dołujące myśli, przygnębienie, niechęć do zmian i poczucie niespełnienia. Dość użalania się nad sobą, dość zawodzenia i zazdrości na widok szczęścia innych. To oni zaczną Ci zazdrościć, gdy zobaczą jak odmieniło się Twoje życie!

  Pragniesz zmiany? Chcesz odzyskać siły? Chcesz się doskonalić, poprawić swoje relacje z bliskimi, sferę zawodową, uczuciową, zdrowotną? Chcesz być szczęśliwy? Zobacz jakie to proste! 

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności