ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  The Rolling Stones. Zespół, który nie poddaje się żadnej definicji (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Christopher Sandford
  Wydawnictwo:
  Amber
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  569
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

   

  Świetnie udokumentowana książka, oparta na niepublikowanych wcześniej wspomnieniach i wywiadach, a przede wszystkim na źródłach bezpośrednich - prywatnych rozmowach autora z członkami zespołu, ich przyjaciółmi i najbliższymi współpracownikami.
  Barwna opowieść, która odsłania wiele nieznanych faktów z życia zawodowego i prywatnego członków legendarnej grupy.

  Pięćdziesiąt lat
  Dwieście milionów albumów
  Jeden zespół
  The Rolling Stones

  Rok 1962. Mick Jagger był miłym, schludnym chłopcem, który zamierzał robić karierę w administracji państwowej. Keith Richards uczył się używać narkotyków i wymachiwać rewolwerem. Brian Jones sypiał ze wszystkim, co się ruszało w okolicy Cheltenham, a potem uciekał z miejsca "przestępstwa". Bill Wyman, "robol z południowego Londynu", niedawno się ożenił i szukał możliwości, by grać. A Charlie Watts, komicznie nieruchoma postać w wyprasowanej koszuli i krawacie... cóż, Charlie po prostu lubił grać na bębnach.

  Na pierwszy rzut oka nie różnili się od mnóstwa innych początkujących zespołów rock'n'rollowych.
  Więc jak to się stało, że tych kilku młodych Anglików, z których żaden zdaniem opinii publicznej nie miał doczekać trzydziestki, po pięćdziesięciu latach wciąż jest w akcji?

  Christopher Sandford odsłania wiele nieznanych faktów z życia zawodowego i prywatnego Stonesów, i opowiada o ludzkich dramatach tworzących istotę historii legendarnej grupy. Obnaża Stonesów, wyjaśniając, dlaczego budzą tak skrajne emocje: przez jednych podziwiani za ekstrawagancję, kreatywność i rozwiązłość, przez innych potępiani z tych samych powodów.

  Ta książka jak żadna inna z wydanych dotychczas pozwala zrozumieć sens tej niezwykłej kompozycji pomysłowości i oportunizmu, talentu, szczęścia, niepewności, dążenia do samozagłady, narkotyków, seksu i starego, dobrego rock'n'rolla, kompozycji, dzięki której The Rolling Stones są tym, kim są.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint