ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  TAK! 50 sekretów nauki perswazji

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autorzy:
  Cialdini Robert B., Goldstein Noah J., Steve J. Martin
  TAK! 50 sekretów nauki perswazji Cialdini Robert B., Goldstein Noah J., Steve J. Martin - okładka ebooka

  TAK! 50 sekretów nauki perswazji Cialdini Robert B., Goldstein Noah J., Steve J. Martin - okładka ebooka

  TAK! 50 sekretów nauki perswazji Cialdini Robert B., Goldstein Noah J., Steve J. Martin - okładka audiobooka MP3

  TAK! 50 sekretów nauki perswazji Cialdini Robert B., Goldstein Noah J., Steve J. Martin - okładka audiobooks CD

  Wydawnictwo:
  MT Biznes
  Wydawnictwo:
  MT Biznes
  Ocena:
  5.0/6  Opinie: 2
  Stron:
  190
  Czas nagrania:
  6 godz. 2 min.
  Dostępne formaty:
  ePub
  Mobi
   
  Audiobook w mp3

  Podświadoma umiejętność

  Codziennie wykorzystujemy własne zdolności by inni robili to co chcemy. Jednak co właściwie powoduje w ludziach taką uległość? W czym tak naprawdę tkwi klucz do konkretnego  oddziaływania na otaczającyh nas ludzi? Książka Roberta B.Cialdini Tak! 50 sekretów nauki perswazji, jest oparta na wieloletnich badaniach. Przedstawia wiele form wywierania wpływu na ludzi często potrzebnych w życiu zawodowym, ale również osobistym.

  (...) Skoro istnieje niemal nieograniczona liczba postrzeganych korzyści oraz motywów ludzkiego działania, jakie słowa należy umieścić na kartce, by prośba brzmiała jak najbardziej przekonująco dla gości hotelu? Zanim odpowiemy na to pytanie, w dwóch pierwszych rozdziałach niniejszej książki zastanowimy się, w jaki sposób projektanci tych niewielkich kartoników zachęcają zazwyczaj ludzi do wzięcia udziału w programie ochrony środowiska. Analiza komunikatów zapisanych na dziesiątkach kartek pochodzących z wielu hoteli na całym świecie ujawnia, że ich autorzy najczęściej starają się zachęcić odbiorców do wielokrotnego używania jednego kompletu ręczników, zwracając ich uwagę na potrzebę ochrony środowiska. Goście są zawsze informowani, że używając jednego kompletu ręczników przez cały czas pobytu, oszczędzają zasoby naturalne i chronią środowisko przed dalszą nadmierną eksploatacją i degradacją. Tej informacji często towarzyszą przykuwające wzrok ilustracje o tematyce proekologicznej, przedstawiające tęczę, krople deszczu, lasy tropikalne, a nawet renifery (...)

                                                                                                Fragment ksiażki

  Wybrane bestsellery

  O autorze ebooka

  Steve J. Martin jest dyrektorem firmy Influence At Work, oferującej usługi doradcze i szkoleniowe oparte na strategiach opisanych w tej książce. Ma wykształcenie z zakresu sprzedaży i marketingu, a jego liczne artykuły są publikowane w czasopismach biznesowych i prasie codziennej. Jest współautorem książki Sold!, występuje na konferencjach i prowadzi szkolenia na całym świecie. Regularnie wygłasza odczyty na temat perswazji i wywierania wpływu na wyższych uczelniach, w tym na Uniwersytecie Cranfield oraz w Londyńskiej Szkole Biznesu Sir Johna Cassa. Doradza licznym firmom i organizacjom rządowym.

  MT Biznes - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint