ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

    SZPITAL FILOMENY

    (ebook) (audiobook) (audiobook)
    SZPITAL FILOMENY Graham Masterton - okładka ebooka

    SZPITAL FILOMENY Graham Masterton - okładka ebooka

    SZPITAL FILOMENY Graham Masterton - okładka audiobooka MP3

    SZPITAL FILOMENY Graham Masterton - okładka audiobooks CD

    Zajrzyj do książki

    Wydawnictwo:
    Albatros
    Wydawnictwo:
    Albatros
    Ocena:
    3.0/6  Opinie: 1
    Czas nagrania:
    10 godz. 54 min.
    Czyta:
    Leszek Filipowicz
    Dostępne formaty:
    ePub
    Mobi
     
    Audiobook w mp3
    Czytaj fragment

    Ebook (29,26 zł najniższa cena z 30 dni)

    38,00 zł (-20%)
    30,40 zł

    Dodaj do koszyka lub Kup na prezent
    Kup 1-kliknięciem

    ( 29,26 zł najniższa cena z 30 dni)

    Audiobook w mp3 (26,94 zł najniższa cena z 30 dni)

    44,90 zł (-20%)
    35,92 zł

    Dodaj do koszyka lub Kup na prezent
    Kup 1-kliknięciem

    ( 26,94 zł najniższa cena z 30 dni)

    Przenieś na półkę

    Do przechowalni

    Do przechowalni

    Idealna książka dla fanów Lśnienia Stephena Kinga, Nawiedzonego domu na wzgórzu Shirley Jackson czy Kobiety w czerni Susan Hill. Hołd dla klasycznego horroru w nowoczesnym wydaniu. Graham Masterton wraca do korzeni gatunku, któremu poświęcił niemal całą karierę pisarską. I po raz kolejny potwierdza, że jest mistrzem przerażających opowieści. W tych opuszczonych korytarzach wciąż czai się ból. I zniszczy każdego, ktokolwiek odważy się przestąpić próg Szpitala Filomeny. Niektóre miejsca powinny zostać zapomniane na zawsze. Ale ciężko zapomnieć o imponującej zabytkowej rezydencji położonej w ogromnym parku. Zwłaszcza jeśli żyje się z tego, że kupuje się właśnie takie budynki, odnawia je i sprzedaje za grube miliony. Tak jak Lilian Chesterfield, która sądzi, że właśnie zrobiła świetny interes, kupując dawny szpital wojskowy. I choć od pierwszej chwili staje się jasne, że ktoś lub coś ukrywający się w budynku nie zamierza tolerować intruzów, Lilian nie daje za wygraną. Nawet kiedy pojawia się dawny pacjent Szpitala Filomeny i ostrzega ją przed tym miejscem. Nawet kiedy dowiaduje się o kolejnych śmierciach. Nawet kiedy zdaje sobie sprawę, że ma do czynienia z czymś o wiele bardziej przerażającym niż duchy Boże, Masterton jest świetny. Stephen King

    Wybrane bestsellery

    O autorze ebooka

    Graham Masterton urodził się w 1946 roku w Edynburgu. Pracował jako reporter i redaktor w czasopismach Mayfair i Penthouse. W roku 1976 debiutował horrorem Manitou, który stał się światowym bestsellerem. Od tego czasu napisał ponad 100 książek, które przełożono na 18 języków i wydano w 27 milionach egzemplarzy. Jego powieści otrzymały wiele międzynarodowych nagród, m.in. Edgar Allan Poe Award, Prix Julia Verlanger i Srebrny Medal West Coast Review of Books. Oprócz horrorów Masterton pisze thrillery, powieści historyczne i romanse. Od lat zajmuje się również seksuologią.

    Graham Masterton - pozostałe książki

    Albatros - inne książki

    Zamknij

    Wybierz metodę płatności

    Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint