ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Strzał w dziesiątkę. Siła skupienia na celu

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Brian Tracy
  Strzał w dziesiątkę. Siła skupienia na celu Brian Tracy - okładka ebooka

  Strzał w dziesiątkę. Siła skupienia na celu Brian Tracy - okładka ebooka

  Strzał w dziesiątkę. Siła skupienia na celu Brian Tracy - okładka audiobooka MP3

  Strzał w dziesiątkę. Siła skupienia na celu Brian Tracy - okładka audiobooks CD

  Zajrzyj do książki

  Wydawnictwo:
  MT Biznes
  Wydawnictwo:
  MT Biznes
  Ocena:
  5.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  96
  Czas nagrania:
  1 godz. 30 min.
  Czyta:
  Janusz German
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi
   
  Audiobook w mp3
  Czytaj fragment

  Co zrobić, żeby trafiać w dziesiątkę? Jak zwiększyć swoją siłę osiągania tego, czego pragniemy? Niektórym nabycie wiedzy, jak to robić, zajmuje całe życie, a wystarczy tylko wzmocnić kilka ważnych cech, żeby uruchomić cały proces.

  Brian Tracy pomógł milionom ludzi przejść w życiu od frustracji i podrzędnych wyników do prosperity i wielkich osiągnięć.

  Z książki Strzał w dziesiątkę dowiesz się, jak wykorzystać swój potencjał i w nadchodzących kilku miesiącach osiągnąć więcej, niż wielu ludziom udaje się osiągnąć w ciągu całego życia.

  Tracy wskazuje trzy niezbędne umiejętności praktykowane na przestrzeni wieków przez wszystkich ludzi odnoszących sukcesy, które zapewniają wybitne wyniki i nadzwyczajne osiągnięcia – to jasność, skupienie i koncentracja.

  Na szczęście każdej z nich można się nauczyć dzięki ćwiczeniom i powtórzeniom. Podobnie jak można wyćwiczyć swoje fizyczne mięśnie poprzez pracę i koncentrację, można również wykształcić w sobie trwały nawyk dążenia do wielkich osiągnięć.

  O autorze ebooka

  Brian Tracy to fenomen na skalę światową. Świetnie wykształcony, odnoszący spektakularne sukcesy, charyzmatyczny mówca i motywujący trener. Jest autorem inspirujących książek, które raz po raz podbijają rankingi bestsellerów księgarni Amazon.com, Merlin.pl czy EMPiK.

  W Polsce znany m.in. dzięki takim tytułom, jak: Zjedz tę żabę, Punkt zwrotny czy Sposób na sukces. Teraz nareszcie szykuje szturm na listę przebojów w onepress.pl.

  Brian Tracy to ekspert w zakresie rozwoju osobistego oraz sukcesu zawodowego, charyzmatyczny mówca, przemawiający co roku do ponad 450 tysięcy osób. Ma rzadką umiejętność prowadzenia szkoleń w sposób, który pobudza słuchaczy do bezzwłocznego wdrażania w praktyce poznawanych technik i wartości.

  „Nieważne kim się urodziłeś, ważne kim chcesz zostać”

  Brian Tracy

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint