ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Sprzedaj DROŻEJ swoje mieszkanie! 4 kroki do sukcesu w negocjacjach z kupującym

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Witold Anusz
  Sprzedaj DROŻEJ swoje mieszkanie! 4 kroki do sukcesu w negocjacjach z kupującym Witold Anusz - okładka ebooka

  Sprzedaj DROŻEJ swoje mieszkanie! 4 kroki do sukcesu w negocjacjach z kupującym Witold Anusz - okładka ebooka

  Sprzedaj DROŻEJ swoje mieszkanie! 4 kroki do sukcesu w negocjacjach z kupującym Witold Anusz - okładka audiobooka MP3

  Sprzedaj DROŻEJ swoje mieszkanie! 4 kroki do sukcesu w negocjacjach z kupującym Witold Anusz - okładka audiobooks CD

  Wydawnictwo:
  The Black Horse
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Czas nagrania:
  1 godz. 26 min.
  Czyta:
  Witold Anusz
   
  Audiobook w mp3
   „Sprzedaj DROŻEJ swoje mieszkanie! 4 kroki do sukcesu w negocjacjach z kupującym” prezentuje przede wszystkim techniki negocjacyjne, które zdecydowanie zwiększają prawdopodobieństwo uzyskania pożądanej ceny. Opracowanie zdradza również sekret, którego stosowanie w praktyce aż 4-ro krotnie zwiększa szanse na uzyskanie pożądanej ceny i warunków.

  Ale temat ceny sprzedawanego mieszkania  to tylko jeden z wielu obszarów negocjacji. Negocjacje to kluczowa umiejętność dla każdego człowieka. Bez względu na to, kim jesteś negocjujesz przynajmniej kilka, kilkanaście razy dziennie, np.: kto ma wyjść z psem lub kto ma wynieść śmieci. :) Jeżeli działasz w biznesie negocjujesz przynajmniej kilkadziesiąt razy dziennie, bo każda Twoja zawodowa rozmowa zawiera aspekty negocjacji.

  „Sprzedaj DROŻEJ swoje mieszkanie!” pokazuje 4 kroki do skutecznych negocjacji w sprawie ceny mieszkania. Wyjaśnia, jak się skutecznie przygotować, jak poszukiwać potencjalnego Kupującego i jak poprowadzić rozmowę. Ale kluczowym punktem jest przestrzeganie zasad obowiązujących w negocjacjach systemowych i stosowanie technik, które pomoga Ci uzyskac to, co chcesz wynegocjować.

   

  Autor:

  Witold Anusz to Negocjator, Trener i Ekspert ds. Negocjacji. Działając ponad 20 lat w biznesie, przeprowadził ok 13.000 rozmów negocjacyjnych. Głównie w obszarach sprzedaży i negocjacji. Jest miłośnikiem i pasjonatem negocjacji systemowych. Przeprowadził ponad 1200 dni warsztatowych z zakresu negocjacji i sprzedaży. Wyszkolił kilka tysięcy handlowców. Z pewnością nie powie wszystkiego, co wie w ciągu, tego krótkiego nagrania, ale z na pewno wie, co mówi. Zapraszamy do zakupu.

  Wybrane bestsellery

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint