ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Spółka z o.o. jako optymalna forma prowadzenia biznesu (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Justyna Broniecka-Klim
  Okładka książki/ebooka Spółka z o.o. jako optymalna forma prowadzenia biznesu

  Okładka książki Spółka z o.o. jako optymalna forma prowadzenia biznesu

  Okładka książki Spółka z o.o. jako optymalna forma prowadzenia biznesu

  Okładka książki Spółka z o.o. jako optymalna forma prowadzenia biznesu

  Wydawnictwo:
  The Black Horse
  Ocena:
  6.0/6  Opinie: 2
  Czas nagrania:
  1 godz. 27 min.
   
  Audiobook w mp3
  Jak często słyszysz, że można prowadzić biznes inaczej niż jako działalność gospodarcza? Wiesz, że są inne rozwiązania, ale obawiasz się kosztów i myślisz, że to nie dla Ciebie?

  To nagranie przygotowaliśmy specjalnie dla przedsiębiorców, którzy chcą zabezpieczyć swoją rodzinę na przyszłość. Prowadzenie spółki, daje ci większe bezpieczeństwo i możliwości optymalizacji podatkowych, nieosiągalnych w jednoosobowej działalności. Znana specjalistka- Justyna Broniecka-Klim, wykorzystuje ją do swoich biznesów a także uczy jak z niej skorzystać. W tym materiale, konkretnie opisuje ,,z czym to się je” i jak w prosty sposób uniknąć kosztownych błędów. Pamiętaj, że Twoja firma jest Twoją emeryturą, więc powinieneś poznać mechanizmy działania spółki oraz jej możliwości do optymalizacji podatkowych.

  Jest to krótki, 75 minutowy produkt szkoleniowy audio. Nie musisz więc słuchać wielogodzinnego audiobooka, zagłębiającego się w nieistotne szczegóły. Naszym celem jest zaserwowanie Ci skondensowanej wiedzy, gotowej do zastosowania w praktyce. Materiał jest podzielony na rozdziały, dzięki temu możesz przerwać audycje w każdej chwili i w prosty sposób wrócić do danej części. 

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint