ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Siła miłości

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Siła miłości Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska, Linda Szańska - okładka ebooka

  Siła miłości Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska, Linda Szańska - okładka ebooka

  Siła miłości Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska, Linda Szańska - okładka audiobooka MP3

  Siła miłości Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska, Linda Szańska - okładka audiobooks CD

  Wydawnictwo:
  Burda Książki
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Czas nagrania:
  7 godz. 12 min.
  Czyta:
  Ewa Abart
   
  Audiobook w mp3

  Linda Szańska to efekt współpracy literackiej Agnieszki Lingas-Łoniewskiej i Anny Szafrańskiej dwóch bestsellerowych autorek i największych specjalistek od nieustraszonych kobiet, niebezpiecznych mężczyzn i opowieści naładowanych emocjami!

  Grzegorz zwany Glistą, ma jeden cel: chronić swoich najbliższych. Gdy na szali staje los jego siostry, musi podjąć najtrudniejszą decyzję w życiu. Zdrada syndykatu zwykle kończy się śmiercią, jednak nowa góra, Gabriel Kreis, wie, ile znaczy rodzina. Glista otrzymuje przebaczenie i wraz z Aniołem i Diabłem staje na czele poznańskiej mafii. Od tej pory zaryzykuje życie, aby chronić braci i ich kobiety. Zwłaszcza że czasy są trudne na terenie Anioła ktoś zabija szefa ukraińskiej mafii, Wołkowa. A to może oznaczać tylko jedno. Wojnę

  Lena jest młodą Ukrainką, okrutnie skrzywdzoną przez los i ludzi. Jako nastolatka trafiła do domu publicznego. Odkąd żołnierze Anioła uwolnili ją i inne dziewczyny, ufa tylko Grześkowi, który wyniósł ją z piekła na własnych rękach. Czuje się bezpieczna jedynie przy nim, co jego zamkniętego w sobie samotnika mocno wkurza.

  Podwójna dawka emocji! Agnieszka Lingas-Łoniewska i Anna Szafrańska zainspirowane rozmowami z byłą pracowniczką hotelu Orbis Polonez, w którym w latach 80. i 90. bywała wierchuszka poznańskiej mafii połączyły siły, aby stworzyć wciągającą historię o skrzywdzonych przez życie ludziach, którzy w bezwzględnym świecie mafii szukają swojego miejsca.

  Wybrane bestsellery

  Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska, Linda Szańska - pozostałe książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint