ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Sekrety letniej nocy

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Lisa Kleypas
  Wydawnictwo:
  Prószyński Media
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  384
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi
  Czytaj fragment

  Zapierający dech w piersiach romans historyczny

  Wallflowers to niezwykle interesujący cykl literatury obyczajowej. Lisa Kleypas przenosi czytelników do Anglii połowy dziewiętnastego wieku, świata wyraźnie postawionych granic i pozycji społecznych, ścierających się środowisk arystokracji i przemysłowców. Poznajemy cztery młode damy z londyńskiego towarzystwa, które łączy jeden cel: wykorzystać kobiecy spryt i sztuczki, aby znaleźć męża. Rozpoczyna się sezon śmiałych polowań. Annabelle Peyton zrobi wszystko, aby ocalić rodzinę przed finansową katastrofą. Postanawia wykorzystać swoją urodę i rozum, aby nakłonić odpowiedniego arystokratę do oświadczyn. Annabelle ma już intrygującego – i nieustępliwego – zamożnego, potężnego wielbiciela, Simona Hunta, który jasno dał jej do zrozumienia, że z radością stanie się jej przewodnikiem po świecie cielesnych rozkoszy i wybawi jej rodzinę od finansowych kłopotów. Annabelle jednak odrzuca jego szokującą propozycję, gdyż Simon Hunt nie spełnia jej podstawowego warunku – nie należy do świata arystokracji. Przyjaciółki dziewczyny spieszą jej z pomocą, ale gdy odpowiedni kandydat na męża szykuje się do oświadczyć okazuje się, że Anabelle miotana przez porywy serca sama nie potrafi zrozumieć czego chce. Pewnej letniej nocy ulega namiętnemu uściskowi Simona i jego kuszącym pocałunkom i odkrywa, że miłość to najbardziej niebezpieczna ze wszystkich gier. 

  (…) – Panicz Jeremy... – Tuż za nimi rozległ się głęboki głos.
  Jeremy odwrócił się z uśmiechem.
  – Pan Hunt – powitał serdecznie mężczyznę, wyciągając rękę. – Jestem zdziwiony, że mnie pan pamięta.
  – Ja również… Jesteś o głowę wyższy, niż gdy cię po raz ostatni widziałem. – Pan Hunt uścisnął jego dłoń. – Przerwa szkolna, jak mniemam?
  – Tak, panie Hunt.
  Na widok konsternacji Annabelle Jeremy mruknął jej do ucha, gdy wysoki nieznajomy dał ręką znak swoim towarzyszom, aby weszli do rotundy bez niego:
  – Pan Hunt… Syn rzeźnika. Poznałem go w sklepie, gdy mama posłała mnie po odbiór zamówienia. Bądź dla niego miła… To kapitalny jegomość.
  Zdeprymowana Annabelle mogła myśleć tylko o tym, że pan Hunt jest zaskakująco dobrze ubrany jak na syna rzeźnika. Miał na sobie elegancki czarny surdut i spodnie o nowym, nieco luźniejszym kroju, które podkreślały szczupłe, mocne linie jego ciała. Tak jak większość mężczyzn wchodzących do teatru zdjął już kapelusz, odsłaniając ciemne, lekko kręcone włosy. Był wysokim, potężnym mężczyzną, na oko trzydziestoletnim, o wyrazistych rysach twarzy, długim nosie, szerokich ustach i oczach tak czarnych, że tęczówki zlewały się ze źrenicami. W jego oczach błyskał humor, a usta nie zdradzały żadnej frywolności. Nawet niewprawny obserwator musiał dostrzec, że ten mężczyzna rzadko bywa bezczynny – jego ciało i jego natura zostały ukształtowane przez ciężką pracę i ogromną ambicję.
  – Moja siostra, panna Annabelle Peyton – powiedział Jeremy. – To jest pan Simon Hunt.
  – Miło mi – mruknął Hunt, kłaniając się (…) 

                                                                                                Fragment książki

  O autorze ebooka

  Lisa Kleypas (ur. 1964) - bestsellerowa amerykańska pisarka, laureatka nagrody RITA, autorka licznych współczesnych i historycznych romansów, które mają swoje wierne czytelniczki na całym świecie. Autorka mieszka w stanie Waszyngton wraz z mężem i dwójką dzieci.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint