ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Sejf (#2). Obraz kontrolny

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Tomasz Sekielski
  Wydawnictwo:
  Dom Wydawniczy REBIS
  Wydawnictwo:
  Dom Wydawniczy REBIS
  Ocena:
  5.0/6  Opinie: 2
  Stron:
  352
  Czas nagrania:
  13 godz. 46 min.
  Czyta:
  Tomasz Sekielski
  Dostępne formaty:
  ePub
  Mobi
   
  Audiobook w mp3

  Złożone intrygi i krwawe zmagania pomiędzy służbami specjalnymi. Świat polityki, mediów, biznesu, a do tego rosyjska mafia. Wybuchowa mieszanka tego co nas otacza. 

  Nowa historia Siekielskiego to trzymający w napięciu kryminał, w którym do końca nie wiadomo, kto jest kim. Autor świetnie orientuje się w otaczającej nas rzeczywistości, przez co jego książki, mimo podkreślonej fikcyjności, stają się niezwykle realne. Szczególnie w świetle ostatnich afer politycznych nowa historia autora „Sejfu”, wydaje się być bardzo namacalna. 

  Od operacji Nabucco, opisanej w Sejfie, pierwszej książce autora, minęło kilka miesięcy. W kraju zmieniło się mało, tylko Agencja Wywiadu znacznie zwiększyła swe wpływy. Pułkownik Wyrwicki podporządkował sobie inne służby, zabezpieczył Sejf i prowadzi nową operację. Zagrozić mu może jedynie borykający się z problemami Artur Solski. I nowy, potężny przeciwnik, który wie dużo i nie boi się zabijać.

  W kolejnej rozgrywce, której stawką niekoniecznie jest interes państwa, jeszcze trudniej odróżnić przyjaciół od wrogów.
   

  Tomasz Sekielski (1974) to reporter, dziennikarz śledczy, dokumentalista, sprawozdawca parlamentarny. Współtworzył wiele popularnych programów telewizyjnych nadawanych w TVN i TVN24, m.in. Fakty, Prześwietlenie, Teraz my!, Czarno na białym. Od stycznia 2013 roku prowadzi w TVP1 autorski program Po prostu. Laureat najważniejszych nagród dziennikarskich i telewizyjnych. Jest twórcą filmów dokumentalnych Władcy marionetek oraz 8.38. Jako autor książek sensacyjnych zadebiutował wydaną w 2012 roku przez REBIS powieścią Sejf .

  Wybrane bestsellery

  Tomasz Sekielski - pozostałe książki

  Dom Wydawniczy REBIS - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint