ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Rzeczy, które czynimy z miłości (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Kristin Hannah
  Okładka książki/ebooka Rzeczy, które czynimy z miłości

  Okładka książki Rzeczy, które czynimy z miłości

  Okładka książki Rzeczy, które czynimy z miłości

  Okładka książki Rzeczy, które czynimy z miłości

  Wydawnictwo:
  Świat Książki
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  478
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Wzruszająca opowieść o magii i sile macierzyństwa, radości z powrotu do domu oraz poświęceniu własnego dobra w imię miłości

  Najmłodsza z trzech sióstr Angela DeSaria Malone, zawsze traktowana przez rodzinę jak księżniczka, sądzi, że przyszłość będzie taka, jak sobie zaplanowała: szkoła średnia, college, małżeństwo, macierzyństwo. Tak mniej więcej ułożyło się życie jej sióstr, kuzynów, przyjaciół. Angeli nie wszystko udaje się osiągnąć. Po wielu latach starań o dziecko, idealnie urządzony przez Angelę i jej męża pokój dziecinny nadal stoi pusty, a małżeństwo rozpada się pod ciężarem niespełnionego marzenia.

  Po rozwodzie Angie wraca do rodzinnego miasteczka i dołącza do swojej hałaśliwej, kochającej, lekko zwariowanej rodziny. W West Endzie, gdzie życie faluje jak ocean, przynosząc na zmianę radości i kłopoty, zdobywa znów serce mężczyzny, który ją niegdyś kochał Poznaje też dziewczynę, dzięki której życie zmieni się na lepsze.

  Bestsellerowa autorka  New York Times'a, Kristin Hannah, dotyka najgłębszych i najwrażliwszych zakamarków serc czytelniczek

  Kristin Hannah jest autorką dwudziestu bestsellerowych, obsypanych nagrodami powieści. Wcześniej prawniczka, obecnie pełnoetatowa pisarka, mieszka z mężem i synem na Hawajach. Nakładem Świata Książki ukazały się m.in.: Cudowna moc miłości, Magiczna chwila, Wyśnione szczęście, Zdarzyło się nad jeziorem Mystic, Na domowym froncie, Zimowy ogród, Prawdziwe kolory. Kolejne tytuły już wkrótce.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności