ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Prawdziwe kolory (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Kristin Hannah
  Wydawnictwo:
  Świat Książki
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  448
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Historia sióstr Grey, których siostrzana miłość i przyjaźń zostają wystawione na próbę. Miłość, pożądanie, zazdrość, zdrada, zbrodnia - prowadzą do zachwiania ich relacji. Kobiety muszą stawić czoła przeciwnościom losu oraz udowodnić, że tworzą silną rodzinę

  Siostry Grey, zawsze sobie bliskie, po śmierci matki stają się najlepszymi przyjaciółkami.

  Najstarsza, Winona, ma świadomość, że nie posiada zalet, które doceniałby jej despotyczny ojciec. Pewnego dnia, już jako najlepsza prawniczka w mieście, postanawia udowodnić mu swoją wartość.

  Aurora kładzie kres wszelkim rodzinnym sporom i stara się wszystkich uszczęśliwić, skrywając własny bolesny sekret.

  Najmłodsza z sióstr, Vivi Ann, jest niekwestionowaną gwiazdą. Uwielbianej przez wszystkich, olśniewająco pięknej marzycielce wszystko przychodzi z łatwością do chwili, gdy w miasteczku pojawia się pewien nieznajomy...

  Lojalność sióstr Grey zostanie wystawiona na ciężką próbę,  tajemnice ujawnione, a szokująca zbrodnia podzieli rodzinę i ukochane miasteczko.

  Kolejna powieść autorki Zimowego ogrodu, Na domowym froncie i Zdarzyło się nad jeziorem Mystic. Historia trzech sióstr, których stabilny świat rozpada się z powodu zazdrości, zdrady i nieoczekiwanych namiętności.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint