ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Poznaj siebie i znajdź własną drogę (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Jeff Goins
  Wydawnictwo:
  Laurum
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  240
   
  ePub
  Nie zadowalaj się status quo. Znajdź w swoim życiu prawdziwy sens!

  Życie rzadko toczy się zgodnie z planem czy naszymi życzeniami. Napotykamy wiele nieoczekiwanych rzeczy, niespodzianek i niepowodzeń, przez co często wydaje się nam, że jedyne rozsądne wyjście to wybrać bezpieczną drogę, czyli dostosować do oczekiwań, które świat formułuje wobec nas.

  Jeff Goins proponuje lepsze rozwiązanie. Zaprasza w podróż i obiecuje, że doprowadzi ona do odnalezienia pracy, która pozwoli pochwycić sens naszego życia, gdyż powołanie nie jest domeną nielicznej grupy szczęśliwców. Każdy z nas może wykonywać pracę, która wypełni jego życie sensem. Trzeba tylko znaleźć w sobie odwagę, aby to powołanie odkryć, by ruszyć w drogę pełną niebezpieczeństw, trudności i wyzwań.

  Książka opiera się na przekonaniu, że powinniśmy wrócić do starożytnej koncepcji powołania i spojrzeć na pracę jako na coś więcej niż tylko zbiór obowiązków zawodowych czy sposób zarobkowania na życie.

  Powinniśmy szukać pracy, którą można wykonywać z pasją i dzięki której każdy kolejny dzień jest nową, fascynującą przygodą.


  Jeff Goins sam jest przykładem takiego twórczego poszukiwania własnej drogi i powołania - muzyk, blogger i autor kilku książek. Jego strona internetowa, Goinswriter.com, odnotowała już ponad cztery miliony odwiedzin użytkowników z różnych zakątków świata.  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint