ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Płomień Crossa

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Sylvia Day
  Wydawnictwo:
  Wielka Litera
  Ocena:
  5.3/6  Opinie: 3
  Stron:
  368
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi
  Czytaj fragment

  Rozkosz, której nie da się oprzeć

  Słodkie i niebezpieczne oblicze pożądania. Druga część intymnych przygód Evy i Gideona. Tych dwoje nie może bez siebie żyć, ale demony przeszłości wciąż nie dają o sobie zapomnieć. Tym razem poznajemy bohaterów jeszcze lepiej, ich sytuacja jest niezwykle romantyczna, rzeczywista, a zarazem wyjątkowo skomplikowana. Temu mężczyźnie nie da się oprzeć. Piękny i doskonały, dla Evy jest jak narkotyk. Liczą się tylko te chwile, gdy niezaspokojony głód i desperacka miłość znajdują ukojenie w szaleńczym uniesieniu. Płomień Crossa to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów gatunku. Sylvia Day i tym razem nie zawodzi czytelników.  

  (…) Miałam się stawić w pracy za półtorej godziny, co oznaczało pośpiech. Uświadomiłam sobie, że będę musiała uwzględnić w grafiku czas na poranny seks, bo inaczej zawsze będę w niedoczasie. Gideon Cross właśnie się budził, żeby kolejny raz podbić świat. Zaczynał od podboju mojej skromnej osoby, co sprawiało mu wyjątkową przyjemność.

  Prawda, jaką byłam szczęściarą?

  W Nowym Jorku czuć było w powietrzu czerwcowe lato i wyraźnie się ociepliło. Postanowiłam włożyć spodnie z naturalnego lnu oraz sweterek bez rękawów w ciepłym szarym kolorze, który pasował do moich oczu. Ponieważ nie umiałam układać sobie włosów, związałam je w zwykły kucyk. Zrobiłam sobie makijaż i kiedy wreszcie wyglądałam jako tako, wyszłam z sypialni.

  Przechodząc przez korytarz, usłyszałam głos Gideona. Był niski i ostry, więc zadrżałam ze strachu, że się rozzłościł. Nie wkurzał się łatwo... chyba że na mnie. Wtedy krzyczał i klął, a nawet szarpał dłońmi swoje wspaniałe kruczoczarne włosy sięgające mu do ramion (…)

                                                         Fragment książki                      

  O autorze ebooka

  Sylwia Day - jest autorką nr 1 New York Timesa i nr 1 na światowych listach bestsellerów. Napisała ponad 20 powieści, które zdobyły wiele nagród. Ich prawa zostały sprzedane do ponad 40 krajów, a nakłady rozeszły się w dziesiątkach milionów egzemplarzy. Widnieje na listach bestsellerowych autorów w 23 krajach.

  Odwiedź stronę Autorki: www.sylviaday.com, jej fanpage Facebook.com/AuthorSylviaDay i jej profil na Twitterze @SylDay.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint