ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Opinie czytelników - Bushcraft, czyli sztuka przetrwania (8)

  4.5

  2015-03-15
  Marta
  Przydatny poradnik - nawet jak się nie wybieramy na takie ekstremalne sytuacje. Kiedy zawsze ktoś ma problem z uporządkowaniem rzeczy niezbędnych do zabrania w trekking - znajdzie tu odpowiedź. Jak myślisz, że coś zapomniałeś/-aś spakować - spójrz na pierwsze strony tej książki i odznacz najważniejsze ;) A dalej kolejne praktyczne rozwiązania, jak zbraknie nam wody, jedzenia, zgubimy namiot (nie mamy gdzie nocować), jak się ogrzać (rozpalić ognisko i gdzie) - czyli jak przetrwać wykorzystując swoją wiedzę i dary matki natury ;) Bardzo dobry rozdział zaopatrzony w odpowiednie zdjęcia pokazowe - na temat rodzai węzłów.
  2016-04-25
  leśny człowiek
  Książka legenda jak sam autor .Świetnie napisana wiele porad praktycznych , po lekturze wyruszasz i odkrywasz piękno otaczającego cię świata więcej przebywasz na łonie natury warto kupić drugą na zapas.
  2012-01-19
  bez podpisu
  Ksiazka genialna, zeszta jak kazda ksiazka Raya Mearsa. Mears nie pisze o survivalu, on opisuje bushcraft, czyli zycie na lonie natury. Ksiazke czyta sie jednym tchem. Jest naprawde duzo zdiec, ktore ulatwiaja zrozumienie niektorych problemow. Naprawde polecam ksiazke wszystkim milosnikom bushcratu. I zwracam sie do redakcji :) Przetlumaczcie inne jego ksiazki. Ma ich jeszcze pare, a na polski jak na razie przetlumaczone zostaly tylko 3, z czego 2 o bushcrafcie/
  2017-11-19
  HobbyHouse.pl
  Bardzo dobra lektura dla początkujących pasjonatów bushcraftu.
  2015-06-16
  Michał , niezbyt ciekawy
  Pozycja ciekawa, niestety, niekoniecznie przydatna w naszym klimacie. Przy okazji, znalazłem błąd w zdjęciach grzybów - czy autor kiedykolwiek widział opieńkę miodową?!
  2012-02-01
  bez podpisu
  jak dla mnie temat potraktowany po łebkach, oczywiście sporo informacji praktycznych, ale momentami brakuje mi informacji rób tak bo .... - zamiast tego jest napisane rób tak, a dlaczego to już autor nie napisał
  2012-03-15
  bez podpisu
  Moim zdaniem zbyt ogólna, książki tego typu powinny być kierowane w stronę konkretnych terenów (klimatów), owszem umiejętność obróbki bambusa jest użyteczna ale gdzie go odszukać w promieniu 3 tyś. km? Dla kogoś kogo interesuje tylko teoria może ok. ale generalnie w 40% rzeczy nie do zastosowania.
  2017-10-13
  bez podpisu
  Co do ksiazki nie mam uwag. Dopiero probuje ja czytac. Niestety wydanie wylacznie w pdf dyskredytuje ta pozycje. Odradzam zakup do czasu pojawienia sie innych formatow!!!!
  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint