Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Ojciec Tadeusz Rydzyk (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autorzy:
  Jacek Hołub, Piotr Głuchowski
  Okładka książki/ebooka Ojciec Tadeusz Rydzyk

  Okładka książki Ojciec Tadeusz Rydzyk

  Okładka książki Ojciec Tadeusz Rydzyk

  Okładka książki Ojciec Tadeusz Rydzyk

  Wydawnictwo:
  Agora
  Ocena:
  5.5/6  Opinie: 2
  Stron:
  449
  3w1 w pakiecie:
  PDF
  ePub
  Mobi

  Materiały do tej książki obaj autorzy zbierali przez 22 lata. Wszystko zaczęło się w 1991 roku od spotkania redemptorysty o. Tadeusza Rydzyka i dziennikarza Gazety Wyborczej Piotra Głuchowskiego. Zeszli się na peryferiach Torunia, gdzie ksiądz Tadeusz szykował miejsce pod katolicką rozgłośnię. Piotr przyjechał opisać nowe przedsięwzięcie na rynku mediów, a wkrótce stał się specjalistą od toruńskiego radia. Z czasem największym znawcą tematu został Jacek Hołub, który od 2007 roku prowadzi kultowy już blog Głos Rydzyka.

  O autorach

  Jacek Hołub (ur. 1972) – był dziennikarzem toruńskiego oddziału Wyborczej. Jego książka „Żeby umarło przede mną. Opowieści matek niepełnosprawnych dzieci znalazła się m.in. w finałach Nagrody Newsweeka, Kryształowej Karty Polskiego Reportażu i nagrody MediaTory.

  Piotr Głuchowski – reporter, publicysta, redaktor „Gazety Wyborczej”. Autor i współautor książek, w tym kryminałów i bestsellerów: Imperator. Ojciec Tadeusz Rydzyk, Karbala, Sługi boże, Nic co ludzkie – powieści inspirowanej scenariuszem filmu Kler. Laureat nagród Grand Press i MediaTory za reportaże i książki. Dwie jego powieści kryminalne – Umarli tańczą i Lód nad głową – zostały nominowane do Nagrody Wielkiego Kalibru.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności